☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev
1
42
43
44
45
46
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 14851
Replies: 850
Track Topic
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#431
May 13 2013 03:17am
tank tak bardzo bezuzyteczny, respecne sie chyba na pelny dps
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#432
May 13 2013 03:32am
Quote (Lander @ May 13 2013 11:17am)
tank tak bardzo bezuzyteczny, respecne sie chyba na pelny dps
yup
troche to boli, ze zlozylem opur tanka, a ludzie i tak robia Castle Never z 2 klerami.
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#433
May 13 2013 03:36am
Quote (Unsatiable @ May 13 2013 11:32am)
yup
troche to boli, ze zlozylem opur tanka, a ludzie i tak robia Castle Never z 2 klerami.
ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#434
May 13 2013 03:38am
Quote (Lander @ 13 May 2013 10:36)
ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ
albo wszystko narasss \o/
kipone
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold
:
350.00
#435
May 13 2013 03:39am
Quote (Lander @ 13 May 2013 11:36)
ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ
gildii brakuje klera z tego co wiem więc może jego?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#436
May 13 2013 03:41am
Quote (kipone @ May 13 2013 11:39am)
gildii brakuje klera z tego co wiem więc może jego?
jakiej gildii
kipone
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold
:
350.00
#437
May 13 2013 03:48am
Quote (Lander @ 13 May 2013 11:41)
jakiej gildii
Aristocracy.
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#438
May 13 2013 03:54am
enraged, jakis skurwiel wykopal caly team na arenie minute przed koncem meczu. NO KURWA
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#439
May 13 2013 03:57am
Quote (Lander @ 13 May 2013 10:54)
enraged, jakis skurwiel wykopal caly team na arenie minute przed koncem meczu. NO KURWA
na pvp powinno byc tylko vote for kick jak jest sie afk bo inaczej to sensu raczej nie ma.
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#440
May 13 2013 04:03am
Quote (Tradek_Mk @ May 13 2013 11:57am)
na pvp powinno byc tylko vote for kick jak jest sie afk bo inaczej to sensu raczej nie ma.
owsze, a najlepiej po prostu krotszy czas do oflagowania jako afk, np 1 minuta i problem sam sie rozwiazuje
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact