d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1424344454686Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 03:17am
tank tak bardzo bezuzyteczny, respecne sie chyba na pelny dps
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 13 2013 03:32am
Quote (Lander @ May 13 2013 11:17am)
tank tak bardzo bezuzyteczny, respecne sie chyba na pelny dps


yup :( troche to boli, ze zlozylem opur tanka, a ludzie i tak robia Castle Never z 2 klerami.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 03:36am
Quote (Unsatiable @ May 13 2013 11:32am)
yup :( troche to boli, ze zlozylem opur tanka, a ludzie i tak robia Castle Never z 2 klerami.


ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 03:38am
Quote (Lander @ 13 May 2013 10:36)
ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ


albo wszystko narasss \o/
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 13 2013 03:39am
Quote (Lander @ 13 May 2013 11:36)
ponoć GF może robić dosc przyzwoity dps, ale chuj nie wiem. Moze klera by zrobic albo maga albo rogala QQ


gildii brakuje klera z tego co wiem więc może jego?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 03:41am
Quote (kipone @ May 13 2013 11:39am)
gildii brakuje klera z tego co wiem więc może jego?


jakiej gildii
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 13 2013 03:48am
Quote (Lander @ 13 May 2013 11:41)
jakiej gildii


Aristocracy.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 03:54am
enraged, jakis skurwiel wykopal caly team na arenie minute przed koncem meczu. NO KURWA
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 03:57am
Quote (Lander @ 13 May 2013 10:54)
enraged, jakis skurwiel wykopal caly team na arenie minute przed koncem meczu. NO KURWA


na pvp powinno byc tylko vote for kick jak jest sie afk bo inaczej to sensu raczej nie ma.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 04:03am
Quote (Tradek_Mk @ May 13 2013 11:57am)
na pvp powinno byc tylko vote for kick jak jest sie afk bo inaczej to sensu raczej nie ma.


owsze, a najlepiej po prostu krotszy czas do oflagowania jako afk, np 1 minuta i problem sam sie rozwiazuje
Go Back To Polska Topic List
Prev1424344454686Next
Add Reply New Topic New Poll