☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
42
43
44
45
46
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86582
Replies: 4117
Track Topic
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#431
Nov 4 2012 03:15pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2012 09:09pm)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png
chyba Ciebie gankowali xd
PeZet
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
3,583.00
#432
Nov 4 2012 03:28pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 4 Nov 2012 22:09)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png
lol, to tak witają nowych graczy?
wilq1
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold
:
165.58
#433
Nov 4 2012 03:33pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2012 09:09pm)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png
aż sie łza w oku kręci...
Ile razy kazdy po znajomego pisał i walki nieraz 10vs 10 były :D.
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#434
Nov 4 2012 05:18pm
inzynieria gnomuw czy goblinuw?
Elder33
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold
:
300.00
#435
Nov 4 2012 05:31pm
Quote (Swartor @ Nov 4 2012 11:18pm)
inzynieria gnomuw czy goblinuw?
Teraz to chyba bez większej różnicy. W end-game to tylko rakiety o różnych wyglądach, z levelowania - teleportery do punktów w Azeroth/Outland.
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#436
Nov 7 2012 06:50am
przedluzyli maintenance do 15
a ja o 15 do pracy ide ;/
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#437
Nov 7 2012 07:00am
Quote (Swartor @ 7 Nov 2012 13:50)
przedluzyli maintenance do 15
a ja o 15 do pracy ide ;/
a mi sie nudzi i musialem w lola grac
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#438
Nov 7 2012 07:03am
Quote (Kathorga @ Nov 7 2012 02:00pm)
a mi sie nudzi i musialem w lola grac
kurwa, ja czekam na jebany router, jak przyjdzie to od razu lvling pelna para i kurwa raidziki. Na first kille w acci sie nie zalapie w tym contencie niestetety
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#439
Nov 7 2012 07:34am
wstajo powoli
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#440
Nov 7 2012 04:49pm
Quote (wilq1 @ Nov 4 2012 11:33pm)
aż sie łza w oku kręci...
Ile razy kazdy po znajomego pisał i walki nieraz 10vs 10 były :D.
/HAI CAVALORN&ZYWIEC COMPANY
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact