d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev14243444546412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 4 2012 03:15pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2012 09:09pm)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png


chyba Ciebie gankowali xd
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Nov 4 2012 03:28pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 4 Nov 2012 22:09)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png


lol, to tak witają nowych graczy? :D
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 4 2012 03:33pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 4 2012 09:09pm)
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png


aż sie łza w oku kręci...
Ile razy kazdy po znajomego pisał i walki nieraz 10vs 10 były :D.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 4 2012 05:18pm
inzynieria gnomuw czy goblinuw? :ph34r:
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Nov 4 2012 05:31pm
Quote (Swartor @ Nov 4 2012 11:18pm)
inzynieria gnomuw czy goblinuw? :ph34r:

Teraz to chyba bez większej różnicy. W end-game to tylko rakiety o różnych wyglądach, z levelowania - teleportery do punktów w Azeroth/Outland.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 7 2012 06:50am
przedluzyli maintenance do 15 :angry:
a ja o 15 do pracy ide ;/
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 7 2012 07:00am
Quote (Swartor @ 7 Nov 2012 13:50)
przedluzyli maintenance do 15 :angry:
a ja o 15 do pracy ide ;/


a mi sie nudzi i musialem w lola grac :(
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 7 2012 07:03am
Quote (Kathorga @ Nov 7 2012 02:00pm)
a mi sie nudzi i musialem w lola grac :(


kurwa, ja czekam na jebany router, jak przyjdzie to od razu lvling pelna para i kurwa raidziki. Na first kille w acci sie nie zalapie w tym contencie niestetety :(
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 7 2012 07:34am
wstajo powoli
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 7 2012 04:49pm
Quote (wilq1 @ Nov 4 2012 11:33pm)
aż sie łza w oku kręci...
Ile razy kazdy po znajomego pisał i walki nieraz 10vs 10 były :D.



/HAI CAVALORN&ZYWIEC COMPANY
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546412Next
Add Reply New Topic New Poll