Quote (fro5tbite @ 28 Mar 2012 12:25)
jesli diablo 3 instaluje sie tak jak inne gry blizzarda np. starcraft II, to gowno prawda. gre mozesz sobie zainstalowac bez keya, keya musisz wpisac na swoim koncie battle.net. mozesz go wpisac przed, po albo w trakcie instalacji.
Napisalem PO zainstalowaniu gry

Jesli pozyczyl od kogos keya to uruchomi gre i wpisze nazwe konta i keya.