d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14243444546339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Feb 18 2012 10:23am
Quote (elfisher @ 18 Feb 2012 18:17)
bardzo mi kurwa pomogles. iso pomocy od kogos z dodatnim iq


Wyjeb.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 18 2012 10:38am
chuj, robie restore :(
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 18 2012 01:01pm
Quote (elfisher @ 18 Feb 2012 18:15)
zaraz mnie chuj strzeli z tym itunes jebanym. wrzucalem kiedys muze na ipoda jak kupilem. wjebalem caly folder czyli jakies 8gb. pare dni temu zrobilem porzadki i wywalilem sporo muzyki i zostalo prawie 3gb tego co slucham. chcialem na ipodzie miec tylko te 3gb, ale kurwa nie moge tego zrobic :( czyszcze biblioteke w ipodzie, pokazuje muzyka: 0gb, wrzucam folder z powrotem, synchronizuje i co kurwa? muzyka: 8gb. jasny chuj co mam zrobic bo zaraz cos rozjebie.

Jeszcze raz - muzyki na dysku, tj. w bibliotece itunesa masz 8gb i wczesniej cala byla w ipodzie, a teraz w ipodzie ma być tylko 3gb z tych kawalkow? Nie wystarczyło do tego "odptaszkować" utworu w itunes, a po synchronizacji sam znikal z ipoda?
Już nie pamietam jak to sie robi, bo przy swoich odtwarzaczach mam wlaczone reczne zarzadzanie. Średnio lubie iTunes...

http://itunes.apple.com/pl/app/grand-theft-auto-3/id479662730?mt=8 gta po taniości.
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Feb 18 2012 03:28pm
Quote (elfisher @ Feb 18 2012 03:22pm)
skad wiesz ze nie ma w nim nic ciekawego skoro nawet go nie aktywowalas?
ja pierdole  :wallbash:


WŁĄCZYŁAM GO GLUPKU
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Feb 18 2012 03:32pm
Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 23:28)
WŁĄCZYŁAM GO GLUPKU


Czekam wciąż :)
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Feb 18 2012 03:33pm
Quote (The_White_Stig @ Feb 18 2012 10:32pm)
Czekam wciąż :)


JUż robię :)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 19 2012 02:21pm
Quote (toyo @ 18 Feb 2012 20:01)
Jeszcze raz - muzyki na dysku, tj. w bibliotece itunesa masz 8gb i wczesniej cala byla w ipodzie, a teraz w ipodzie ma być tylko 3gb z tych kawalkow? Nie wystarczyło do tego "odptaszkować" utworu w itunes, a po synchronizacji sam znikal z ipoda?
Już nie pamietam jak to sie robi, bo przy swoich odtwarzaczach mam wlaczone reczne zarzadzanie. Średnio lubie iTunes...

http://itunes.apple.com/pl/app/grand-theft-auto-3/id479662730?mt=8 gta po taniości.


mialem na dysku i na ipodzie ponad 1,5k utworow. zrobilem porzadki na kompie i zostalo ~500 najlepszych. na ipodzie nadal byly wszystkie (1,5k) i chcialem wywalic ten tysiac utworow ktorych juz nie mam na dysku na kompie. robilem to tak: czyscilem biblioteke w itunes, synchronizowalem ipoda i pokazywalo 0gb w muzyce. potem wrzucalem folder z piosenkami do biblioteki itunes i synchronizowalem. na ipodzie powinno sie pojawic 500 piosenek, a ciagle byly wszystkie (1,5gb).
jebac to, zrobilem rostore, jb i przywrocilem wszystko z kopii zapasowej i jest gitara.
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2012 11:15am
Witam,
Szukam obudowy na iphona 4s:)
metalowa/plastikowa, cena nie gra roli :P
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2012 01:53pm
zyje ktus? ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546339Next
Add Reply New Topic New Poll