Quote (toyo @ 18 Feb 2012 20:01)
Jeszcze raz - muzyki na dysku, tj. w bibliotece itunesa masz 8gb i wczesniej cala byla w ipodzie, a teraz w ipodzie ma być tylko 3gb z tych kawalkow? Nie wystarczyło do tego "odptaszkować" utworu w itunes, a po synchronizacji sam znikal z ipoda?
Już nie pamietam jak to sie robi, bo przy swoich odtwarzaczach mam wlaczone reczne zarzadzanie. Średnio lubie iTunes...
http://itunes.apple.com/pl/app/grand-theft-auto-3/id479662730?mt=8 gta po taniości.
mialem na dysku i na ipodzie ponad 1,5k utworow. zrobilem porzadki na kompie i zostalo ~500 najlepszych. na ipodzie nadal byly wszystkie (1,5k) i chcialem wywalic ten tysiac utworow ktorych juz nie mam na dysku na kompie. robilem to tak: czyscilem biblioteke w itunes, synchronizowalem ipoda i pokazywalo 0gb w muzyce. potem wrzucalem folder z piosenkami do biblioteki itunes i synchronizowalem. na ipodzie powinno sie pojawic 500 piosenek, a ciagle byly wszystkie (1,5gb).
jebac to, zrobilem rostore, jb i przywrocilem wszystko z kopii zapasowej i jest gitara.