d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14243444546211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Oct 24 2011 12:38pm
Quote (plove1989 @ Oct 24 2011 06:37pm)
Po co wam ta piracka wersja skoro zagracie jak ci co kupili gre czyli jutro bo tyle wam zajmie jej ściągnięcie :D
Po za tym gra za śmieszne pieniądze bo za 70zł można sobie podziobać.


lol :D od razu mozna grac, nie musze na nic czekac. Zagram kampanie, jak mi sie spodoba to kupie oryginala.
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Oct 24 2011 12:43pm
Quote (Patryk1991 @ 24 Oct 2011 12:53)
chyba w bierki
w europie dopiero 28 wychodzi :P

a ta eydycja limitowana to pewnie bedzie tak samo jak z crysis ze nawet po paru tygodniach wciaz bedzie na polkach



na 720 nie wyglada tak tragicznie


co Ty gadasz.. jutro będę miał chociaż w media markt widziałem, że data jest 27-go


Quote (cOr @ 24 Oct 2011 19:44)
zamieszaliscie teraz z ta data premiery. jak to w koncu ma byc? klucze maja przesylac juz jutro


w becie pisało, że 25-go a ostatnio byłem w media i tam na reklamie pisze, że niby 27-go chuj wie ja będę miał jutro oryginała i tyle :P

This post was edited by Go_0su on Oct 24 2011 12:46pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 24 2011 12:44pm
zamieszaliscie teraz z ta data premiery. jak to w koncu ma byc? klucze maja przesylac juz jutro
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 24 2011 12:45pm
Quote (cOr @ Oct 24 2011 02:44pm)
zamieszaliscie teraz z ta data premiery. jak to w koncu ma byc? klucze maja przesylac juz jutro


w europie mozecie zagrac dopiero od 28 w stanach od jutra
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 24 2011 12:45pm
Quote (cOr @ Oct 24 2011 08:44pm)
zamieszaliscie teraz z ta data premiery. jak to w koncu ma byc? klucze maja przesylac juz jutro


ja mam jutro do odebrania w empiku, ale oficjalna premiera w polsce jest 27 i wtedy bedzie mozna grac
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 24 2011 12:48pm
ale syf, juz bylem pewien ze jutro pogram :<
chociaz troche w homm6 pogram bo potem to juz raczej do niego nie wroce zbyt szybko
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 24 2011 12:50pm
Quote (plove1989 @ 24 Oct 2011 20:37)
Po co wam ta piracka wersja skoro zagracie jak ci co kupili gre czyli jutro bo tyle wam zajmie jej ściągnięcie :D
Po za tym gra za śmieszne pieniądze bo za 70zł można sobie podziobać.

Ja to i tak kupuje, więc nie wiem co złego jest w ściąganiu obrazu z torrentów.

Quote (Patryk1991 @ 24 Oct 2011 20:45)
w europie mozecie zagrac dopiero od 28 w stanach od jutra

Papryk to co zrobić, żeby uznali mnie gracza z USA i dali gre wcześniej?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 24 2011 12:50pm
W sumie dobrze, ze 27. 28 zaczyna sie dlugi weekend, bedzie mozna ponakurwiac
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 24 2011 12:51pm
Data odbioru: 2011-10-25
:mellow:
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Oct 24 2011 12:52pm
jeden chuj nawet jak serwery będą dostępne dopiero 27-28-go i tak najpierw biorę się za singla
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546211Next
Add Reply New Topic New Poll