d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1424344454686Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Oct 23 2011 11:55am
Quote (Stiffus @ Oct 23 2011 06:53pm)
no dobra, to kto postawil na MU? :D


ja na city dwojeczke ale inne mecze nie weszly
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 23 2011 11:56am
Quote (Stiffus @ Oct 23 2011 05:53pm)
no dobra, to kto postawil na MU? :D


jeden kupon over 2.5 drugi kupon ze obie strzela ezzzzz ; D
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Nov 7 2011 05:04am
Upuję swoimi dzisiejszymi typami:

Fc Oss – Dordrecht typ 1 kurs 2.10
Jagiellonia Bialystok – Legia typ 2 kurs 2.55
Aue – Eintracht Frankfurt Typ 2 kurs 1.75

Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Nov 16 2011 01:31am
up, coś temat nam umrzywa :(
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 29 2011 03:17pm
postawilem 2 zaklady w championship po przerwie;p

1.
Nottm Forest v Leeds Powyżej 2.5 @ 1.80
Southampton v Hull Powyżej 2.5 @ 1.80

za 35zl

2.
West Ham @ 2.80
Burnley v Ipswich Powyżej 2.5 @ 1.66

za 25zl


overy juz wszystkie weszly tylko zeby west ham prowadzenie utrzymal;p
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Nov 29 2011 03:47pm
Quote (Cannabisek @ Nov 29 2011 09:17pm)
postawilem 2 zaklady w championship po przerwie;p

1.
Nottm Forest v Leeds Powyżej  2.5 @ 1.80
Southampton v Hull Powyżej  2.5 @ 1.80

za 35zl

2.
West Ham @ 2.80
Burnley v Ipswich Powyżej  2.5 @ 1.66

za 25zl


overy juz wszystkie weszly tylko zeby west ham prowadzenie utrzymal;p


overy najlepszy biznes ; D

w przerwie postawione 50zl under 1.5 arsenal city oi kursie 1.65... oby utrzymali ;)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 29 2011 04:13pm
Quote (Bumshakalaka @ 29 Nov 2011 22:47)
overy najlepszy biznes ; D

w przerwie postawione 50zl under 1.5 arsenal city oi kursie 1.65... oby utrzymali ;)


no ja lubie w champiosnship overy stawic i w seria a ;p

west ham nie oszukam 170zl na +
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 30 2011 06:29am
postawilem na wlodarczyka w 10 rundzie po kursie 6.00 i nie zawiodl ;d
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Nov 30 2011 06:33am
Quote (Cannabisek @ 30 Nov 2011 00:13)
no ja lubie w champiosnship overy stawic i w seria a ;p

west ham nie oszukam 170zl na +


Quote (Cannabisek @ 30 Nov 2011 14:29)
postawilem na wlodarczyka w 10 rundzie po kursie 6.00 i nie zawiodl ;d


gz :)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2011 12:29pm
postawilem dubla over 2.5 w meczu wisly i anderlechtu

30 min i juz 2 gole w obu meczach :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1424344454686Next
Add Reply New Topic New Poll