d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev14243444546672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:48pm
Gry sa zniszczone glownie przez rustardow, gracze lola sa drudzy w kolejce.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 07:49pm
Quote (Saygon @ Jan 15 2012 02:48am)
Gry sa zniszczone glownie przez rustardow, gracze lola sa drudzy w kolejce.


myśle ze ruscy i lolowcy stoją w jednym rzędzie, ani jedni ani drudzy oprócz feedowania nie wnoszą za dużej finezji do gry.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 14 2012 07:49pm
Nie wiem jak mozna grac w takie gry typu Dota, lol, hon etc. - umierajcie.

This post was edited by The_White_Stig on Jan 14 2012 07:49pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:52pm
Quote (The_White_Stig @ 15 Jan 2012 02:49)
Nie wiem jak mozna grac w takie gry typu Dota, lol, hon etc. - umierajcie.


Powiedzial gracz wota. No kurwa nigga pls.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 07:53pm
Quote (The_White_Stig @ Jan 15 2012 02:49am)
Nie wiem jak mozna grac w takie gry typu Dota, lol, hon etc. - umierajcie.


skoro nie wiesz czemu piszesz w temacie odnośnie gry dota 2? :c
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 14 2012 07:54pm
Quote (Saygon @ 15 Jan 2012 03:52)
Powiedzial gracz wota. No kurwa nigga pls.


Tam chociaż moge sie czegoś dowiedzieć oraz nie ma grafiki z okresu paleolitu. :wacko:
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 07:56pm
Quote (The_White_Stig @ Jan 15 2012 02:54am)
Tam chociaż moge sie czegoś dowiedzieć oraz nie ma grafiki z okresu paleolitu.  :wacko:


Czego się dowiedziałeś, nazw czołgów ? Great.
Zdecydowanie porównywanie grafiki Doty 2 i Wot jest na miejscu.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:57pm
Quote (The_White_Stig @ 15 Jan 2012 02:54)
Tam chociaż moge sie czegoś dowiedzieć oraz nie ma grafiki z okresu paleolitu.  :wacko:


W jakim sensie dowiedziec? A grafika w honie i docie jest zupelnie normalna. Chyba, ze grasz na atari to wtedy honowa grafika wyglada jak z klockow lego.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 14 2012 07:57pm
Quote (blejdowy @ 15 Jan 2012 03:56)
Czego się dowiedziałeś, nazw czołgów ? Great.
Zdecydowanie porównywanie grafiki Doty 2 i Wot jest na miejscu.


Rozmiaru i kształtu jeszcze.



This post was edited by The_White_Stig on Jan 14 2012 07:58pm
Member
Posts: 2,143
Joined: Jan 9 2012
Gold: 3.15
Jan 14 2012 07:58pm
Sam pudge w 2 jest op.
Hook + decay w 2 sekundy i gość więcej niż połowy hp nie ma.
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546672Next
Add Reply New Topic New Poll