d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev14243444546805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 08:54am
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 16:31)
http://bighugelabs.com/output/motivator501478e892b447534630347b89a0f22ccbae7e4a.jpg


JESTEM NA SKRINIE OHOHOHOHOHO
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 08:57am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:50)
noe ale nie odpowiedziales na moje pytanie :(


Odpowiedziałem. Zepsutego czołgu nie sprzedasz, bo musisz go naprawić.
Dlatego zawsze daje się auto naprawę i ewentualnie auto uzupełnianie amunicji.
Jest też opcja, że po prostu sprzedajesz amunicję z czołgów, by móc chociaż jeden wyremontować.
Chyba, że Cię stać to kupujesz gold za $$$ wymieniasz na srebrniki i naprawiasz.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 08:58am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 16:57)
Odpowiedziałem. Zepsutego czołgu nie sprzedasz, bo musisz go naprawić.
Dlatego zawsze daje się auto naprawę i ewentualnie auto uzupełnianie amunicji.
Jest też opcja, że po prostu sprzedajesz amunicję z czołgów, by móc chociaż jeden wyremontować.
Chyba, że Cię stać to kupujesz gold za $$$ wymieniasz na srebrniki i naprawiasz.


nie wiem jak mozna byc pod kreska tym bardziej ze startery za darmo sa naprawiane i ogolnie nawet jak cie zabija i przegrasz to i tak masz kilka srebrnikow na +
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 09:02am
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 16:58)
nie wiem jak mozna byc pod kreska tym bardziej ze startery za darmo sa naprawiane i ogolnie nawet jak cie zabija i przegrasz to i tak masz kilka srebrnikow na +


Startery tak, ale jak tylko zaczniesz je ulepszać to naprawa i tak kosztuje.
Na +? Do któregoś tieru. Potem jak się przegra to nie raz jest minus. Powód droga amunicja cóż około 1200 za pocisk :)
T-54 raz wyszedłem na -5k za czasów bety :D Pociski drogie, a dmg nijaki czasami. Do tego naprawa, med pack, zestaw naprawczy i olej.
Na razie da się wyjść, ale większość graczy potem będzie grała czymś w środkowym tierze, by zarabiać.

No i granie z premium też robi różnicę potem :]
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 17 2011 09:04am
jak dobrze, że nie jestem biedakiem i mam dużo srebrnikuw :blush:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 09:05am
Quote (Yugi @ 17 Apr 2011 17:04)
jak dobrze, że nie jestem biedakiem i mam dużo srebrnikuw  :blush:


Od tieru 8 zaczyna się już używać stabilizatora, rammera itp rzeczy. Cena 500-600k za jeden przyrząd, a montuje się 3 :)
Dobrze, że patch 0.6.4 wprowadzi opcję zdejmowania bez uszkadzania tego za 10golda.

Jedynie skrzynka naprawcza, siatka kamuflująca i okularki można zdejmować i zakładać na inny czołg. Inne rzeczy się niszczą przy zdejmowaniu.

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 09:06am
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Apr 17 2011 09:06am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 17:02)
Startery tak, ale jak tylko zaczniesz je ulepszać to naprawa i tak kosztuje.
Na +? Do któregoś tieru. Potem jak się przegra to nie raz jest minus. Powód droga amunicja cóż około 1200 za pocisk :)
T-54 raz wyszedłem na -5k za czasów bety :D Pociski drogie, a dmg nijaki czasami. Do tego naprawa, med pack, zestaw naprawczy i olej.
Na razie da się wyjść, ale większość graczy potem będzie grała czymś w środkowym tierze, by zarabiać.

No i granie z premium też robi różnicę potem :]



Ja tam tych medpacków i repair kitów nie używam :P a na brak kasy na razie nie narzekam bo dopiero tier 2 czołg mam :D
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 09:08am
Quote (LukaszPL @ 17 Apr 2011 17:06)
Ja tam tych medpacków i repair kitów nie używam :P a na brak kasy na razie nie narzekam bo dopiero tier 2 czołg mam :D


Na razie nie używasz ;)
Ja od tieru 5-6 zacząłem używać. Nie raz ratują dupsko. Koszt rzędu 6-10k jeśli się ich użyje podczas bitwy.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 09:09am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 17:02)
Startery tak, ale jak tylko zaczniesz je ulepszać to naprawa i tak kosztuje.
Na +? Do któregoś tieru. Potem jak się przegra to nie raz jest minus. Powód droga amunicja cóż około 1200 za pocisk :)
T-54 raz wyszedłem na -5k za czasów bety :D Pociski drogie, a dmg nijaki czasami. Do tego naprawa, med pack, zestaw naprawczy i olej.
Na razie da się wyjść, ale większość graczy potem będzie grała czymś w środkowym tierze, by zarabiać.

No i granie z premium też robi różnicę potem :]


jestem na t5 i jak dotad ani razu nie bylem na -
i 1 pocisk nie kosztuje 1200
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Apr 17 2011 09:32am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 17:08)
Na razie nie używasz ;)
Ja od tieru 5-6 zacząłem używać. Nie raz ratują dupsko. Koszt rzędu 6-10k jeśli się ich użyje podczas bitwy.


Jak się wpierdalam pomiędzy 5-6 ziomków to mi żaden med pack nie pomoże :D
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546805Next
Add Reply New Topic New Poll