Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 16:58)
nie wiem jak mozna byc pod kreska tym bardziej ze startery za darmo sa naprawiane i ogolnie nawet jak cie zabija i przegrasz to i tak masz kilka srebrnikow na +
Startery tak, ale jak tylko zaczniesz je ulepszać to naprawa i tak kosztuje.
Na +? Do któregoś tieru. Potem jak się przegra to nie raz jest minus. Powód droga amunicja cóż około 1200 za pocisk

T-54 raz wyszedłem na -5k za czasów bety

Pociski drogie, a dmg nijaki czasami. Do tego naprawa, med pack, zestaw naprawczy i olej.
Na razie da się wyjść, ale większość graczy potem będzie grała czymś w środkowym tierze, by zarabiać.
No i granie z premium też robi różnicę potem :]