Quote (komar95 @ Dec 20 2011 09:53pm)
to w czymś przeszkadza?
Normalnie może zarabiać w tym wieku, ja ostatnio zarobiłem 400zł w 2tygodnie na pomocy przy remoncie domku
ulotki, praca na magazynie w sklepie itp
pomijając pracę w wakacje w ogromnej wiekszosci przypadków uczniowie nie pracują w czasie roku szkolnego, poza tym pamiętam wybryki moofeq choćby z przed roku.