d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1424344454683Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 8 2011 05:40pm

ja pierdole jakim prawem w ogóle egzystujesz mlody1998
Member
Posts: 7,837
Joined: May 8 2010
Gold: 1,015.37
Dec 9 2011 05:40pm
Quote (WolfxX @ Dec 9 2011 01:00am)
kupiłem sobie 10pak chusteczek zapachowych z biedronki za bodajże 4zł :mellow:


fap fap fap fap ?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 20 2011 01:33pm
zalozylem dzis opony do mojego padla
goodyear ultra grip 8
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold: 0.00
Dec 20 2011 02:45pm
mam oryginała modern warfare 3
bo mnie kurwa stać
Member
Posts: 8,580
Joined: Jul 26 2006
Gold: 205.20
Dec 20 2011 02:47pm
Mam koła do roweru warte 1200Ł.
Bo mnie kurwa stać.
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold: 0.00
Dec 20 2011 02:48pm
piję wodę mineralną z biedronki
bo mnie kurwa stać
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Dec 20 2011 02:50pm
Quote (moofeq @ Dec 20 2011 09:45pm)
mam oryginała modern warfare 3
bo mnie kurwa stać
chyba rodziców. Z tego co pamiętam to jesteś 95 albo 94 rocznik.

Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold: 977.30
Dec 20 2011 02:53pm
Quote (K4ktu5 @ Dec 20 2011 10:50pm)
chyba rodziców. Z tego co pamiętam to jesteś 95 albo 94 rocznik.


to w czymś przeszkadza?
Normalnie może zarabiać w tym wieku, ja ostatnio zarobiłem 400zł w 2tygodnie na pomocy przy remoncie domku
ulotki, praca na magazynie w sklepie itp

This post was edited by komar95 on Dec 20 2011 02:54pm
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Dec 20 2011 03:02pm
Quote (komar95 @ Dec 20 2011 09:53pm)
to w czymś przeszkadza?
Normalnie może zarabiać w tym wieku, ja ostatnio zarobiłem 400zł w 2tygodnie na pomocy przy remoncie domku
ulotki, praca na magazynie w sklepie itp
pomijając pracę w wakacje w ogromnej wiekszosci przypadków uczniowie nie pracują w czasie roku szkolnego, poza tym pamiętam wybryki moofeq choćby z przed roku.
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Dec 20 2011 03:06pm
W czwartek dojdzie do mnie Motorola Milestone :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1424344454683Next
Add Reply New Topic New Poll