d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev14243444546966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Apr 1 2011 07:18am
Quote (imnoise @ 31 Mar 2011 22:53)
jak masz androida 2.2 i wifi w kompie, to mozna za pomoca wifi tethering. telefon staje sie routerem.


A jak nie mam to nie moge neta przez Wifi? :O
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Apr 1 2011 07:34am
Quote (Daniek @ Apr 1 2011 07:18am)
A jak nie mam to nie moge neta przez Wifi? :O


Jezeli ta xperia ma wifi, to podlacz sie do routera i po sprawie, innej mozliwosci nie znam. Z pomoca pdanet mozna udostepnic net z tel komputerowi, ale nie jestem pewny czy da sie w druga strone.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Apr 1 2011 07:48am
Quote (nomadwgk @ 1 Apr 2011 15:34)
Jezeli ta xperia ma wifi, to podlacz sie do routera i po sprawie, innej mozliwosci nie znam. Z pomoca pdanet mozna udostepnic net z tel komputerowi, ale nie jestem pewny czy da sie w druga strone.


Z tego co wiem to sie przez ten PDANet nie da w druga strone.

A co z polaczeniem bluetooth? Da sie przez niego z komputera na tel?
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Apr 1 2011 08:18am
Quote (doktor_ironia @ 31 Mar 2011 21:17)
Nie wiem czy to będzie odpowiednie pytanie tutaj, ale co jest lepsze - android czy symbian? Czy ciężko to porównać?



A chociaż jakieś pojedyncze argumenty dlaczego tak a nie inaczej?


Ja mam jeden argument. Symbian juz nie istnieje. Nokia jeszcze pewnie przez jakis czas bedzie go wspierac ale raczej krotko niz dlugo. Poza tym android to system dla telefonow dotykowych, symbian dla tych z klawiatura numeryczna. Porownanie nie ma sensu.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 1 2011 12:37pm
Zastanawiam się powoli, czy mnie klient z allegro w ch.. nie zrobił. Pieniądze wpłaciłem w niedzielę, do dzisiaj nic nie przyszło. W środę dzwoniłem miał wysłać tego samego dnia. Dzisiaj ma wyłączony telefon.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 2 2011 06:51am
Quote (VolveR @ 1 Apr 2011 19:37)
Zastanawiam się powoli, czy mnie klient z allegro w ch.. nie zrobił. Pieniądze wpłaciłem w niedzielę, do dzisiaj nic nie przyszło. W środę dzwoniłem miał wysłać tego samego dnia. Dzisiaj ma wyłączony telefon.

Spokojnie, jak wysłał w środę to jeszcze nic złego się nie dzieje. Czekaj spokojnie do poniedziałku czy wtorku, a w razie wtopy masz program ochrony kupujących na Allegro.



Znalazłem fajną gierkę - Cordy. Tak powinny wyglądać gry na telefony :)
http://www.youtube.com/watch?v=S33LYW5rCPM
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Apr 2 2011 06:59am
Quote (toyo @ Apr 2 2011 06:51am)
Spokojnie, jak wysłał w środę to jeszcze nic złego się nie dzieje. Czekaj spokojnie do poniedziałku czy wtorku, a w razie wtopy masz program ochrony kupujących na Allegro.



Znalazłem fajną gierkę - Cordy. Tak powinny wyglądać gry na telefony :)
http://www.youtube.com/watch?v=S33LYW5rCPM


Zuzylem ponad 5gb szybkiego netu w tym miechu i t mobile, mnie podciol do predkosci edge. Moge zapomniec o obejrzeniu filmiku. Troche mnie to zaskoczylo bo nic szczegolnego w tym muesiacu ne wyprawialem.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 2 2011 07:31am
To nie oglądaj filmiku tylko ściągnij grę. Koło 20 MB chyba zajmuje, darmowa jest.
BTW. jakiego romu w HD2 używasz teraz? Musze mojego zmienić na coś ciekawszego, bo ten MDJ coś się ostatnio za często wykrzacza, a poza tym muszę wrzucić jakiś soft z fixem na wifi wpa i autoryzacją EAP (czy coś takiego). To jest chyba błąd samego Androida 2.3, który nie zapisuje wprowadzonych ustawień, ale w CM to jest chyba poprawione.
Wrzucę któregoś HyperDroida chyba, tylko nie wiem który będzie lepszy i czym tak naprawdę się różnią.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Apr 2 2011 07:43am
Quote (toyo @ Apr 2 2011 07:31am)
To nie oglądaj filmiku tylko ściągnij grę. Koło 20 MB chyba zajmuje, darmowa jest.
BTW. jakiego romu w HD2 używasz teraz? Musze mojego zmienić na coś ciekawszego, bo ten MDJ coś się ostatnio za często wykrzacza, a poza tym muszę wrzucić jakiś soft z fixem na wifi wpa i autoryzacją EAP (czy coś takiego). To jest chyba błąd samego Androida 2.3, który nie zapisuje wprowadzonych ustawień, ale w CM to jest chyba poprawione.
Wrzucę któregoś HyperDroida chyba, tylko nie wiem który będzie lepszy i czym tak naprawdę się różnią.

ja wlasnie uzywam hyperdroid

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=918899
Kompilowany sprlecjalnie pod hd2, zajebiscie szybki i spoko wyglada. Ja mam v10, ale widze ze wyszedl update.
Uzywasz skype? Caly czas mam fc przy probie rozmowy od kad przesiadlem sie na ginger

This post was edited by nomadwgk on Apr 2 2011 07:56am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 2 2011 08:20am
Quote (toyo @ 2 Apr 2011 13:51)
Spokojnie, jak wysłał w środę to jeszcze nic złego się nie dzieje. Czekaj spokojnie do poniedziałku czy wtorku, a w razie wtopy masz program ochrony kupujących na Allegro.


Udało mi się później w piątek do niego dodzwonić. Jeszcze nie wysłał. Podobno otrzymał numer przewozowy od "Siódemki", ale nie odebrali paczki. To możliwe w ogóle? Dostać numer przewozowy bez odebrania paczki?
Podobno mają ją w poniedziałek odebrać, a jak nie to sam im ma zawieźć do oddziału, bo niby niedaleko ma. Wspomniał też coś, że jest przed pogrzebem i jaki to on nie jest zły na kuriera.
Nigdy więcej nie zapłacę inaczej niż osobiście lub przy odbiorze.
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546966Next
Add Reply New Topic New Poll