Quote (toyo @ 2 Apr 2011 13:51)
Spokojnie, jak wysłał w środę to jeszcze nic złego się nie dzieje. Czekaj spokojnie do poniedziałku czy wtorku, a w razie wtopy masz program ochrony kupujących na Allegro.
Udało mi się później w piątek do niego dodzwonić. Jeszcze nie wysłał. Podobno otrzymał numer przewozowy od "Siódemki", ale nie odebrali paczki. To możliwe w ogóle? Dostać numer przewozowy bez odebrania paczki?
Podobno mają ją w poniedziałek odebrać, a jak nie to sam im ma zawieźć do oddziału, bo niby niedaleko ma. Wspomniał też coś, że jest przed pogrzebem i jaki to on nie jest zły na kuriera.
Nigdy więcej nie zapłacę inaczej niż osobiście lub przy odbiorze.