Quote (zefel @ 18 Oct 2010 12:39)
wieksze szansa jest wygrac z taka sama profesja czy lepiej bic wojow i zwiadowcow ?
jak masz lepsze staty niz oponent, to tak, lepiej walczyć z taką samą klasą
Quote (MuFfaS @ 18 Oct 2010 12:40)
mag>zwiadowca
zwiadowca>woj
woj>mag
oj nie mogę się zgodzić (nie zawsze tak jest)
This post was edited by 50groszy on Oct 18 2010 05:40am