a czy posiadacz prawka na auto do 3,5t chcąc zrobić na motór musi zaczynać kurs od początku?
Quote (aGnAd @ Sep 5 2010 02:50pm)
oczywiscie.
ja aurat mialem tak, ze robilem na moto w tym samym osrodku co na auto, wiec nie musialem chodzi na wyklady, tylko wewnetrzny trzasnalem

znaki, zasady ruchu i kodeks drogowy ten sam więc na kiego czorta mi potrzebne kolejne 30/30 h szkolenia?
This post was edited by sow_ozi on Sep 5 2010 06:56am