d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14243444546125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,284
Joined: Aug 26 2008
Gold: 1.05
Sep 5 2010 06:30am
Mam wyjeżdżone 6 godzin kursu na prawo jazdy kategorii B. W poniedziałek mam następną godzinę, tak.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Sep 5 2010 06:46am
Quote (shziwt @ Sep 5 2010 02:30pm)
Mam wyjeżdżone 6 godzin kursu na prawo jazdy kategorii B. W poniedziałek mam następną godzinę, tak.


Ja mam 5.5 dopiero, ale po 2 godziny jeżdżę około.
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 5 2010 06:47am
W wtorek egzamin państwowy praktyczny i teoretyczny. :(
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Sep 5 2010 06:48am
a czy posiadacz prawka na auto do 3,5t chcąc zrobić na motór musi zaczynać kurs od początku?

Quote (aGnAd @ Sep 5 2010 02:50pm)
oczywiscie.
ja aurat mialem tak, ze robilem na moto w tym samym osrodku co na auto, wiec nie musialem chodzi na wyklady, tylko wewnetrzny trzasnalem :)


znaki, zasady ruchu i kodeks drogowy ten sam więc na kiego czorta mi potrzebne kolejne 30/30 h szkolenia?

This post was edited by sow_ozi on Sep 5 2010 06:56am
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Sep 5 2010 06:50am
Quote (sow_ozi @ 5 Sep 2010 14:48)
a czy posiadacz prawka na auto do 3,5t chcąc zrobić na motór musi zaczynać kurs od początku?


oczywiscie.
ja aurat mialem tak, ze robilem na moto w tym samym osrodku co na auto, wiec nie musialem chodzi na wyklady, tylko wewnetrzny trzasnalem :)
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 5 2010 07:06am
Quote (sow_ozi @ 5 Sep 2010 13:48)
a czy posiadacz prawka na auto do 3,5t chcąc zrobić na motór musi zaczynać kurs od początku?



znaki, zasady ruchu i kodeks drogowy ten sam więc na kiego czorta mi potrzebne kolejne 30/30 h szkolenia?


Teoria z egzaminu ważna jest 6 miesięcy od zdania egzaminu. Często można się dogadać w szkołach jazdy, że zdajesz tylko wewnętrzny egzamin i nie musisz chodzić na teorię.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Sep 5 2010 07:07am
niedawno rozpoczalem kurs, mam wyjezdzone juz 3 h
zdawal bede w Tychach ; p
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Sep 5 2010 07:13am
Quote (Anarchy51 @ Sep 5 2010 03:06pm)
Teoria z egzaminu ważna jest 6 miesięcy od zdania egzaminu. Często można się dogadać w szkołach jazdy, że zdajesz tylko wewnętrzny egzamin i nie musisz chodzić na teorię.


z racji na brak czasu i środków płatniczych nie byłem w stanie zrobić 2 kursów odrazu po sobie
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Sep 5 2010 07:18am
Quote (Anarchy51 @ 5 Sep 2010 15:06)
Teoria z egzaminu ważna jest 6 miesięcy od zdania egzaminu. Często można się dogadać w szkołach jazdy, że zdajesz tylko wewnętrzny egzamin i nie musisz chodzić na teorię.


ale teoria z egzaminu na kat b ma sie nijak do kat. a
wiec tak czy siak musisz 2x wewnetrzny pisac
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Sep 5 2010 07:33am
to może pytanie z innej beczki (wybaczcie jeżeli już padło w temacie):

Motor czy Samochód?
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546125Next
Add Reply New Topic New Poll