d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev142434445461019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 05:04am
Quote (AlCapoone @ Jan 19 2011 10:34am)
nie chce żadnych zdjęć, bo na nich nawet stara dupa ładnie wygląda
każdy ma inne zdanie na temat samochodów


a ja zrobie ci na złość i przylansuje się troszQ ;*
Ma miłość <3


Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 05:05am
Quote (AlCapoone @ 19 Jan 2011 11:37)
o jakich motorach mówisz?? cross/enduro ??


a niektórzy nie dadzą sobie niczego powiedzieć, wolą tkwić w błędzie ;)

Quote (AlCapoone @ 19 Jan 2011 11:37)
o jakich motorach mówisz?? cross/enduro ??


a niektórzy nie dadzą sobie niczego powiedzieć, wolą tkwić w błędzie ;)


Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 12:04)
a ja zrobie ci na złość i przylansuje się troszQ ;*
Ma miłość <3
http://img811.imageshack.us/img811/1817/dsc00109f.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/1269/dsc00110fu.jpg


ładny, znajomy się wozi też golfem IV 1.6 16V, dostał od dziadka z przebiegiem 34k ;]
dziadek miał samochód od nowości, żeby nie było.

This post was edited by pezet44 on Jan 19 2011 05:08am
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 05:09am
tylko wkurwia mnie jedno (w vw i w audi tak samo)- na chuja oni zainstalowali mniejsze lusterko od str pasażera? Rozkminiam to od dluzszego czasu i nadal nie mogę na to wpaść?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 05:11am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 12:09)
tylko wkurwia mnie jedno (w vw i w audi tak samo)- na chuja oni zainstalowali mniejsze lusterko od str pasażera? Rozkminiam to od dluzszego czasu i nadal nie mogę na to wpaść?


omfg... a może rozkmiń na odwrót? Może po prostu zainstalowali większe od strony kierowcy, jeszcze najczęściej z "wygięciem" przy krawędzi aby jak najbardziej wyeliminować "martwy punkt"
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 05:12am
Quote (CrazyHunter @ Jan 19 2011 12:09pm)
tylko wkurwia mnie jedno (w vw i w audi tak samo)- na chuja oni zainstalowali mniejsze lusterko od str pasażera? Rozkminiam to od dluzszego czasu i nadal nie mogę na to wpaść?


zebyś lepiej widział boki samochodów i żeby w jakiś sposób zniwelować martwe pole
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 05:13am
Quote (AlCapoone @ Jan 19 2011 11:12am)
zebyś lepiej widział boki samochodów i żeby w jakiś sposób zniwelować martwe pole


no ale jak mogęlepiej widzieć boki samochodów w mniejszym o prawie połowe lusterku?! Wiem że od kierowcy jest z martwym polem ale czemu od pasażerki nie mogli dać takich samych rozmiarów?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 05:19am
Quote (CrazyHunter @ Jan 19 2011 12:13pm)
no ale jak mogęlepiej widzieć boki samochodów w mniejszym o prawie połowe lusterku?! Wiem że od kierowcy jest z martwym polem ale czemu od pasażerki nie mogli dać takich samych rozmiarów?


siedzisz bliżej wiec widzisz lepiej, dlatego lewe lusterko jest dłuższe niż wyższe i musisz widzieć dalej
przeciwnie jest z prawym, musisz zobaczyc więcej niż dalej
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 21 2011 07:03am
Kompaktowa Honda Civic jest jednym z najczęściej tuningowanych samochodów. Do warsztatów trafiają wszystkie generacje japońskiego kompaktu. Zakres modyfikacji jest bardzo zróżnicowany. Praktyka pokazuje, że wysokoobrotowe silniki Hondy dobrze współpracują z turbosprężarkami, które zapewniają znaczny przyrost parametrów. Górna granica mocy jest natomiast ściśle uzależniona od… stanu konta właściciela samochodu. Ciekawy projekt powstaje w firmie PromotoR.

Samochód otrzymał przebudowany silnik o pojemności 1,6 litra. Wszelkie możliwe elementy zastąpiono wyczynowymi częściami o podwyższonej wytrzymałości i zmniejszonej masie. Niektóre części pochodzą z jednostki B16B Civica Type-R. Głowicę cylindrów zaadaptowano z Integry Type-R. Wymianie uległy także wałki rozrządu, kolektory, sprzęgło i układ zapłonowy. Pojemność układu smarowania została zwiększona. Zamontowano też chłodnicę oleju.

Najważniejszą zmianą było wyposażenie dotychczas wolnossącej jednostki w turbosprężarkę Garrett. Po właściwym wystrojeniu elektroniki okazało się, że na 98-oktanowej benzynie serce białego Civica rozwija 506,6 KM przy 8450 obr./min oraz 433,5 Nm przy 6450 obr./min.! Imponująco wygląda także moc na kołach – otrzymują aż 412 KM. To jednak nie koniec. Pomiar mocy został przeprowadzony podczas docierania silnika. Plany zakładają, że dzięki lekkim tłokom i korbowodom maksymalne obroty sięgną niemal 10 000 obr./min., a moc będzie bliska... 700 KM. PromotoR zapowiada, że w sezonie 2011 samochód będzie rywalizował o tytuł najszybszej Hondy Civic w Polsce.



źródło: http://moto.onet.pl/245610,8547694,1,zdjecie.html?node=27

This post was edited by pezet44 on Jan 21 2011 07:04am
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Jan 21 2011 07:33am
chce kupic bmw e46 330d sedan po liftingu
najlepiej z m-pakietem i bogatym wyposazeniem

co myslicie o tym aucie
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 21 2011 07:36am
Quote (aGnAd @ 21 Jan 2011 13:33)
chce kupic bmw e46 330d sedan po liftingu
najlepiej z m-pakietem i bogatym wyposazeniem

co myslicie o tym aucie


Jezdzilem taka 320d po lifcie w autmacie, niby 150KM ale pizde mialo niezla, to co dopiero 3 litry.
Ale musisz sie zastanowic czy wolisz placic za marke i miec starsze auto, czy kupic cos spoza klasy premium ale 3-4 lata mlodsze.
Go Back To Polska Topic List
Prev142434445461019Next
Add Reply New Topic New Poll