Quote (BakaX @ Oct 22 2010 10:44pm)
Aktualnie u mnie Ptasznik Kędzieżawy samica

O.S.T.R. Rlz 4 Ever !!! ; )
Quote (Yugi @ Oct 18 2010 05:45pm)
ja mam samiczkę, kokonujemy?

e: właśnie chromka i rosea red wyliniały

gz, rosea dosc wolno rosnie
This post was edited by HillOvCypress on Oct 22 2010 05:00pm