d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14243444546268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Oct 18 2010 11:45am
Quote (Yugi @ 18 Oct 2010 19:45)
ja mam samiczkę, kokonujemy? :o


Mój nie rozmawia z obcymi :<
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 18 2010 11:46am
Quote (Sukcez @ Oct 18 2010 06:45pm)
Mój nie rozmawia z obcymi :<


moje pająki pochodzą z Ziemi :huh:
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Oct 18 2010 11:48am
Chętniej bym się dowiedział czy to co jest nad lewym okiem mojej samiczki lamparciego to coś czym się powinienem martwić?

http://i55.tinypic.com/33lcqhw.jpg duże zdjęcie się chwile wgrywać będzie, szara strasznie bo tego dnia zrzucała wylinkę :D
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 05:16am
Quote (Sukcez @ Oct 18 2010 05:48pm)
Chętniej bym się dowiedział czy to co jest nad lewym okiem mojej samiczki lamparciego to coś czym się powinienem martwić?

http://i55.tinypic.com/33lcqhw.jpg duże zdjęcie się chwile wgrywać będzie, szara strasznie bo tego dnia zrzucała wylinkę :D


radzilbym wrzucic na tcp, szczerze watpie zeby ktoros z terrarystow z jsp bylby w stanie Ci pomoc. mi to wyglada raczej powaznie, lepiej tego nie lekcewaz ;) gl

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49158136&f=230&o=0#p328071020 <-- kolejny pjes.

This post was edited by HillOvCypress on Oct 22 2010 05:21am
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 22 2010 03:47pm
Quote (Sukcez @ Oct 18 2010 07:48pm)
Chętniej bym się dowiedział czy to co jest nad lewym okiem mojej samiczki lamparciego to coś czym się powinienem martwić?

http://i55.tinypic.com/33lcqhw.jpg duże zdjęcie się chwile wgrywać będzie, szara strasznie bo tego dnia zrzucała wylinkę :D


Niby wygląda nie groźnie , ale jak dasz na tcp to nic się nie stanie :) A będziesz spokojniej spał :)
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Oct 22 2010 04:44pm
Aktualnie u mnie Ptasznik Kędzieżawy samica :D
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 04:59pm
Quote (BakaX @ Oct 22 2010 10:44pm)
Aktualnie u mnie Ptasznik Kędzieżawy samica :D


O.S.T.R. Rlz 4 Ever !!! ; )

Quote (Yugi @ Oct 18 2010 05:45pm)
ja mam samiczkę, kokonujemy? :o

e: właśnie chromka i rosea red wyliniały :wub:


gz, rosea dosc wolno rosnie :)

This post was edited by HillOvCypress on Oct 22 2010 05:00pm
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 22 2010 07:14pm
Quote (BakaX @ 23 Oct 2010 00:44)
Aktualnie u mnie Ptasznik Kędzieżawy samica :D


tez mam ale jeszcze w skelpie zoologicznym
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Oct 24 2010 04:36am
to ja sie pochwalę moją chromką :)

http://img130.imageshack.us/img130/4921/24102010002.jpg

Sorka za jakość zdjęcia, ale ustawienia aparatu nie pozwoliły na zrobienie lepszego -.-

nie fixujcie bo wyjebie zdjęcie na całą stronę :D

This post was edited by LukaszPL on Oct 24 2010 04:37am
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 24 2010 06:55am
Quote (LukaszPL @ Oct 24 2010 12:36pm)
to ja sie pochwalę moją chromką :)

[URL=http://img130.imageshack.us/img130/4921/24102010002.jpg]http://img130.imageshack.us/img130/4921/24102010002.jpg[/URL]

Sorka za jakość zdjęcia, ale ustawienia aparatu nie pozwoliły na zrobienie lepszego -.-

nie fixujcie bo wyjebie zdjęcie na całą stronę :D


piekna, najzajebistszy ptasznik!
kupuje niebawem
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546268Next
Add Reply New Topic New Poll