hahaahaha, polecam tego replaya z gry, ktora dzis rozegralem. wiekszego zalu nie uswiadczyliscie jeszcze.
http://www.speedyshare.com/files/23599854/zalibul.SC2Replaydodam, ze typ jest w platynowej lidze i ma staty 19-14, czyli nie tak zle. jak go teraz ogladam i patrze na apm to mi zal dupe sciska, moje jest na poziomie zero przez wieksza ilosc czasu, a koles spamuje jak dziki, za to zapomnial scv robic po 16
This post was edited by fro5tbite on Jul 31 2010 02:37am