d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14243444546495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 30 2010 07:37pm
Quote (Pozer @ 30 Jul 2010 18:53)
ja nigdy nie gralem w sc1, tylko wc3 troche i chcialem wziasc easy, ale zaszalalem i lece z normalem b)


i jak gra sie podoba ?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 31 2010 02:22am
Quote (Koptyjski_Czarownik @ Jul 30 2010 11:54pm)
na normalu ta gra jest zbyt ez ; dd 16 misji w chyba 8h~~

btw ile mieliscie fragow w ostatniej misji tossów ; DD? 2500~~ here


~1900, po przekroczeniu 1500 po prostu czekalem az rozwala wszystko ;p ale maderszipem sie bawiłem:D

This post was edited by luksus on Jul 31 2010 02:23am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 31 2010 02:33am
hahaahaha, polecam tego replaya z gry, ktora dzis rozegralem. wiekszego zalu nie uswiadczyliscie jeszcze.

http://www.speedyshare.com/files/23599854/zalibul.SC2Replay

dodam, ze typ jest w platynowej lidze i ma staty 19-14, czyli nie tak zle. jak go teraz ogladam i patrze na apm to mi zal dupe sciska, moje jest na poziomie zero przez wieksza ilosc czasu, a koles spamuje jak dziki, za to zapomnial scv robic po 16 :D

This post was edited by fro5tbite on Jul 31 2010 02:37am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2010 03:47am
Quote (fro5tbite @ Jul 31 2010 08:33am)
hahaahaha, polecam tego replaya z gry, ktora dzis rozegralem. wiekszego zalu nie uswiadczyliscie jeszcze.

http://www.speedyshare.com/files/23599854/zalibul.SC2Replay

dodam, ze typ jest w platynowej lidze i ma staty 19-14, czyli nie tak zle. jak go teraz ogladam i patrze na apm to mi zal dupe sciska, moje jest na poziomie zero przez wieksza ilosc czasu, a koles spamuje jak dziki, za to zapomnial scv robic po 16 :D


Nabijanie apmu jest przydatne bo potem czlowiek sie przyzwiczaja. ;]
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 31 2010 03:50am
Quote (kefir @ 31 Jul 2010 11:47)
Nabijanie apmu jest przydatne bo potem czlowiek sie przyzwiczaja. ;]


ale najpierw chyba lepiej ogarnac podstawy. nie mam problemow z multitaskingiem i nie czuje potrzeby spamowania jak glupi. moge sobie scv na 2 grupki zapisac i spamowac 121212. w ten sposob nabije miliard apm i nic mi to nie da.
Member
Posts: 3,337
Joined: Jul 6 2005
Gold: 9.00
Jul 31 2010 05:25am
strasznie to generalizujesz, nie chodzi o nabijanie apm na sile przeciez, masz grajac normnalnie robic 150+
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2010 06:19am
...
Zainstalowalem directx10 no i sc sie nie wlacza. Tylko jak uruchomie gre to mnie wywala. Repy moge ogladac.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 31 2010 07:29am
Fajnie sie gra w Tower Defensy ;D czekam terraz na cos takiego jak w w3 bylo, tower line war, ze sie wysyla jednostki nabijajac income <3
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 31 2010 09:22am
nie rozumiem na czym polega to umieszczanie ludzi w ligach
wlasnie mialem 5 gier i na zmiane byli kolesie z gold albo platinium (ja jestem w bronze)

za kazdym razem odejmowalo mi 1 punkt - bo opponent favored -.-

This post was edited by cOr on Jul 31 2010 09:23am
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Jul 31 2010 12:04pm
No ja do dzis bylem w bronze na 2 miejscu, mialem chyba 16-16 i jak mialem 17-16 to mnie wrzucilo do gold na 10 miejsce, lol tak srednio troche.
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546495Next
Add Reply New Topic New Poll