Quote (elfisher @ 31 Aug 2010 13:01)
a boski roni pokazal wielka klase na mś, trzeba mu to przyznac, to pewnie przez jakies kontuzje ze afryka i te sprawy
wypowiedz zupelnie bez sensu. jego lata juz minely, a gdy byl w zyciowej formie, to zjadal kryszaldo na sniadanie.
e/ wydawalo mi sie, ze to aluzja do ronaldinho ;D
This post was edited by kr90 on Aug 31 2010 05:15am