d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev142434445465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 05:13am
Quote (elfisher @ 31 Aug 2010 13:01)
a boski roni pokazal wielka klase na mś, trzeba mu to przyznac, to pewnie przez jakies kontuzje ze afryka i te sprawy


wypowiedz zupelnie bez sensu. jego lata juz minely, a gdy byl w zyciowej formie, to zjadal kryszaldo na sniadanie.


e/ wydawalo mi sie, ze to aluzja do ronaldinho ;D

This post was edited by kr90 on Aug 31 2010 05:15am
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 31 2010 05:15am
Quote (zYwi3c @ Aug 31 2010 08:40am)
C. Ronaldo jest chyba z plastiku zrobiony ... znowu kontuzja ktora go wyklucza na prawie miesiac ... Real nic nie pogra bez niego ;>


jaki miesiac? 3 tyg z czego jest 2 tyg przerwy reprezentacyjnej :} nie zagra moze z Osasuną ale na mecz LM z Ajaxem powinien być gotów :] poza tym mamy szeroką kadrę i kontuzje 6 graczy nie niszczą nam wszystkiego
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2010 05:19am
Quote (Madrista @ 31 Aug 2010 13:15)
jaki miesiac? 3 tyg z czego jest 2 tyg przerwy reprezentacyjnej :} nie zagra moze z Osasuną ale na mecz LM z Ajaxem powinien być gotów :] poza tym mamy szeroką kadrę i kontuzje 6 graczy nie niszczą nam wszystkiego


Napisalem PRAWIE :< zaokraglilem w gore, zeby bylo bardziej dramatycznie :<

No wlasnie, kontuzje 6 graczy :D ... wszyscy zawodnicy Realu jacys z drewna porobieni :<
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 31 2010 05:20am
Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 13:13)
wypowiedz zupelnie bez sensu. jego lata juz minely, a gdy byl w zyciowej formie, to zjadal kryszaldo na sniadanie.


on ma dopiero 25 lat, nie mowie ze zawsze byl slaby ale jak na pilkarza takiego formatu jest za mlody zeby psuc sie w realu
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 05:29am
Quote (elfisher @ 31 Aug 2010 13:20)
on ma dopiero 25 lat, nie mowie ze zawsze byl slaby ale jak na pilkarza takiego formatu jest za mlody zeby psuc sie w realu


tak jak wczesniej napisalem, myslalem, ze chodzi o ronaldinho ;D
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 31 2010 05:31am
Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 13:29)
tak jak wczesniej napisalem, myslalem, ze chodzi o ronaldinho ;D


a w jaki sposob ronaldinho mogl pokazac cokolwiek na mś, nie grajac na nich? :)
przebaczam
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 05:36am
Quote (elfisher @ 31 Aug 2010 13:31)
a w jaki sposob ronaldinho mogl pokazac cokolwiek na mś, nie grajac na nich? :)
przebaczam


mysalem, ze to taki sarkazm, ze go nie zabrali, no ale mniejsza z tym.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2010 05:53am
Quote (zYwi3c @ Aug 31 2010 12:10pm)
Watpie, ze cos bedzie :< moze cos w polskiej lidze ...

Ogolnie mam nadzieje, ze jeszcze dzisiaj Benfika dogada sie z Barca w sprawie Hleba, czytalem, ze sa prowadzone rozmowy, a i tak kisi miejsce w Barcelonie, zgarnia kase i cale zyce na wypozyczeniu :o
podobno transfer z Benfica juz upadl i teraz idzie do Birmingham
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 31 2010 07:48am
Quote (Pozer @ 31 Aug 2010 11:02)
prawda jest taka, ze boski Cris nie bedzie juz nigdy tak dobry jaki byl w United :(


coś mi się zdaję, że jest dużo racji w tym co napisałeś :)

Quote (Pozer @ 31 Aug 2010 11:53)
podobno transfer z Benfica juz upadl i teraz idzie do Birmingham


też tak słyszałem

e/ tymczasem Keita przedłużył kontrakt do 2014 roku

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 31 2010 07:49am
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 31 2010 12:09pm
Robinho w Milanie
zaczynam się minimalnie obawiać o dwumecz w LM : x
Go Back To Polska Topic List
Prev142434445465001Next
Closed New Topic New Poll