d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14243444546476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 07:16am
a to moje ;-)

Technologia energetyczna 12
Technologia laserowa 12
Technologia jonowa 8
Technologia nadprzestrzenna 8
Technologia plazmowa 7
Napęd spalinowy 14
Napęd impulsowy 11
Napęd nadprzestrzenny 10
Technologia szpiegowska 15
Technologia komputerowa 15
Astrofizyka 9
Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych 5
Rozwój grawitonów 1
Technologia bojowa 16
Technologia ochronna 15
Opancerzenie 16

pokażcie czym lataliście ;-)
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2010 07:18am
546kk
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 11:39am)
to chodz do nas, narazie kinogo nie trafili, btw wklej caly rw :D


http://uni2.infinitebattle.com/show_rw.php?raport=6701c4cbf9763058228eb6853b5a64ef

:( :(

Przykre
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 07:20am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 14:18)


czemu tak bez sensownie flotę budowałeś ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 07:22am
Quote (Leothyr @ Jul 1 2010 03:18pm)


GSy!
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 07:23am
Quote (Leothyr @ Jul 1 2010 01:18pm)




▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
▒▓▓▓▓▓▓░░░▓
▒▓░░░░▓░░░░▓
▓░░░░░░▓░▓░▓
▓░░░░░░▓░░░▓
▓░░▓░░░▓▓▓▓
▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓
▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▒▓▒▒▒▒▒▒▒

This post was edited by kefir on Jul 1 2010 07:23am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 07:59am
tak sie zastanawiam, mam 7/5/3 i prad na 1 kopalnie, postawic deu, dopiero potem laboratorium i w czasie kiedy bedzie mi sie odkladal deu na badania.stocznie to klepac kopalnie czy terazzrobic metal/kryske? :headscratch:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 08:00am
Teraz postaw deu na 4
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 08:40am
dziendoberek :D
ale zem sie wyspl :blush:

6/5/3/8
teraz zrobie ze 2-3 level dex i pozniej juz za techy sie biore
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 08:42am
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 04:40pm)
dziendoberek :D
ale zem sie wyspl  :blush:

6/5/3/8
teraz zrobie ze 2-3 level dex i pozniej juz za techy sie biore


Ja zbieram na 5 deuter...
Missing resources
Metal: 602
Kryształ: 125

:cry:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 08:54am
ja spróbuje innej techniki zobaczę jak wyjdzie ;-) i tak gram tylko dla zabawy nie zależy mi na topce ~~
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546476Next
Add Reply New Topic New Poll