Quote (Furious92 @ Nov 4 2010 09:00pm)
masz zamiar kiedyś znaleźć normalną pracę czy na budowie? daruj sobię w takim miejscu
Mówie, ze mi sie podoba, jednak nie jestem jeszcze oczywiscie zdecydowany. Pytam o wasza opinie.
Quote (Furious92 @ Nov 4 2010 09:03pm)
wlasnie wiem, gimbusy

No widzisz, w gimnazjum pracy nie szukam bo jestem geodetą
This post was edited by dawid9400 on Nov 4 2010 03:11pm