d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1424344454675Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 17 2012 12:18pm
Quote (Jam_jest_PRO @ Jun 3 2012 11:05pm)
ile bylo?




3 - 1 dla naszych i zdrowie PANOWIE !!
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 17 2012 12:20pm
Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych wywalczyła awans do MŚ

W pięknym stylu wszystko się ładnie udało :)


Jedynie PZPN zawiódł , bo przecież coś w tym jest

This post was edited by Carwer on Jun 17 2012 12:20pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 17 2012 02:45pm
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 17 2012 03:10pm
Quote (Patryk1991 @ Jun 17 2012 08:45pm)


Piękny komentarz :D



Na nożną szkoda kasy, a siatkówka to sport inteligentny nie ma kopania. Grali ponad 2 godz. i powietrze z nich nie zeszło a były akcje za akcją... To był mecz moje gratulacje. Smuda ucz się taktyki...
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 18 2012 09:57am
Nareszcie doszły bilety ;)


Opis imprezy
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to impreza wyjątkowa - w tym roku z kilku względów:

Po pierwsze – to już jubileuszowa – 10. edycja turnieju,

po drugie – pierwszy raz odbędzie się w Zielonej Górze,

po trzecie – będzie ostatnią okazją dla trenerów do poprawienia mankamentów w grze swoich zespołów przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.

Od pierwszej edycji turnieju, Memoriał zawsze objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta RP, który funduje puchar dla zwycięzcy.

Przez pierwsze sześć lat, impreza rozgrywana była w olsztyńskiej hali Urania. Potem – gościła w: Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.
Teraz – czas na Zieloną Górę!

W dziewięcioletniej historii turnieju brały w nim udział reprezentacje: Australii, Brazylii, Bułgarii, Chin, Czarnogóry, Czech, Egiptu, Estonii, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Kuby Niemiec, Norwegii, Tunezji, Portugalii, Rosji, Serbii, Słowacji, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii, Polski B oraz Polski A.

Gospodarze triumfowali w Memoriale trzykrotnie (2006, 2008, 2009 r.).

Tegoroczny Memoriał Huberta Jerzego Wagnera jest pożegnaniem naszej reprezentacji z polskimi kibicami przed występem na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Tuż po zakończeniu turnieju, Biało – czerwoni wybiorą się bowiem w podróż do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie zapowiadają walkę o olimpijski medal. Tego siatkarskiego święta nie można przegapić!

W tegorocznym X Memoriale Huberta Jerzego Wagnera wystąpią następujące zespoły :




20.07 (PIĄTEK)

(*) 17:00 Polska - Iran
Niemcy-Argentyna

21.07 (SOBOTA)

(*) 15:00 Polska - Niemcy
Iran-Argentyna

22.07 (NIEDZIELA)

(*) 15:00 Polska-Argentyna
Niemcy-Iran



BEZCENNE


Patryk jedziemy autografy zdobyć :D Przyszłych mistrzów olimpijskich :D

This post was edited by Carwer on Jun 18 2012 09:58am
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Jun 18 2012 10:00am
Byłem na Memoriale jeszcze na Uranii, przednia impreza, gratki ;)
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 18 2012 10:02am
Quote (KRULIK @ Jun 18 2012 04:00pm)
Byłem na Memoriale jeszcze na Uranii, przednia impreza, gratki ;)




Miejsce Vipowskie kurwa :D

Radość wielka :D


muszę mieć ich wszystkich autografy

Olimpiada w tym roku, w przyszłym ME a za 2 lata MŚ ( te 2 turnieje ostatnie w Polsce są rozgrywane )

Jakby Polacy wygrali wszystko , to by byli na ustach całej polski

This post was edited by Carwer on Jun 18 2012 10:03am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 18 2012 10:04am
Quote (Carwer @ Jun 18 2012 11:57am)
Nareszcie doszły bilety ;)


Opis imprezy
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to impreza wyjątkowa  - w tym roku z kilku względów:

Po pierwsze – to już jubileuszowa – 10. edycja turnieju,

po drugie – pierwszy raz odbędzie się w Zielonej Górze,

po trzecie – będzie ostatnią okazją dla trenerów do poprawienia mankamentów w grze swoich zespołów przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.

Od pierwszej edycji turnieju, Memoriał zawsze objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta RP, który funduje puchar dla zwycięzcy.

Przez pierwsze sześć lat, impreza rozgrywana była w olsztyńskiej hali Urania. Potem – gościła w: Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.
Teraz – czas na Zieloną Górę!

W dziewięcioletniej historii turnieju brały w nim udział reprezentacje: Australii, Brazylii, Bułgarii, Chin, Czarnogóry, Czech, Egiptu, Estonii, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Kuby Niemiec, Norwegii, Tunezji, Portugalii, Rosji, Serbii, Słowacji, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii, Polski B oraz Polski A.

Gospodarze triumfowali w Memoriale trzykrotnie (2006, 2008, 2009 r.).

Tegoroczny Memoriał Huberta Jerzego Wagnera jest pożegnaniem naszej reprezentacji z polskimi kibicami przed występem na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Tuż po zakończeniu turnieju, Biało – czerwoni wybiorą się bowiem w podróż do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie zapowiadają walkę o olimpijski medal. Tego siatkarskiego święta nie można przegapić!

W tegorocznym X Memoriale Huberta Jerzego Wagnera wystąpią następujące zespoły :




20.07 (PIĄTEK)

(*) 17:00 Polska - Iran
              Niemcy-Argentyna

21.07 (SOBOTA)

(*) 15:00 Polska - Niemcy
              Iran-Argentyna

22.07 (NIEDZIELA)

(*) 15:00 Polska-Argentyna
              Niemcy-Iran


BEZCENNE
Patryk jedziemy autografy zdobyć :D Przyszłych mistrzów olimpijskich :D


tez chcem :cry:

na polskim ibeju wystawisz i kasa bedzie na nastepne turnieje ;)

This post was edited by Patryk1991 on Jun 18 2012 10:04am
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 18 2012 10:06am
Spierdalaj już miałem oferty w pracy :D

znajomy cche mi dać okolo 800 za bilet o_0


a cena pójdzie w górę jak polacy wygrają Final SiX :D

This post was edited by Carwer on Jun 18 2012 10:06am
Go Back To Polska Topic List
Prev1424344454675Next
Add Reply New Topic New Poll