☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev
1
42
43
44
45
46
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25915
Replies: 981
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#431
Feb 9 2011 07:39pm
otatnio na ultima vietnam za 1 zl byl
BeQuiet
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold
:
10,060.00
Warn: 20%
#432
Feb 9 2011 07:44pm
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:39)
otatnio na ultima vietnam za 1 zl byl
raczej jak kupowales cos innego albo za pierdylion punktow tych od nich ;]
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#433
Feb 9 2011 07:46pm
Quote (BeQuiet @ Feb 9 2011 09:44pm)
raczej jak kupowales cos innego albo za pierdylion punktow tych od nich ;]
vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo
BeQuiet
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold
:
10,060.00
Warn: 20%
#434
Feb 9 2011 07:49pm
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:46)
vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo
no to widzisz, jak kupiles bf. plotkarz jeden
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#435
Feb 10 2011 04:46am
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:46)
vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo
sam bfbc2 tam kosztuje 89 zl wiec i tak drozej wychodzi ;]
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#436
Feb 10 2011 04:51am
Quote (cOr @ 10 Feb 2011 02:58)
czy jak kupie na allegro klucze do bf_bc2 i potem do bf:bc2:vietnam to bede mogl grac jakby w jedno i drugie naraz? czy mam wybierac albo w jedno albo drugie (w sensie czy odpalajac vietnama mam mozliwosc gry w podstawke
i czy maja obie te gry moge grac przez siec z tymi ktorzy maja sama podstawke?
wiem, troche glupie i zagmatwane ale jak ktos wie to poprosze o odpowiedz
odradzam zakup keya n allegro. ja dostalem bana na niego.
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#437
Feb 10 2011 11:36am
kupilem jednak klucz i niestety nie obeszlo sie bez jebanego faila
przy aktywacji klucza mialem wybor czy to bc2 czy cyfrowa edycja specjalna. nie myslac za wiele [sic!] kliknalem opcje edycja cyfrowa (myslalem ze kupilem klucz w necie to cyfrowa) i potem pojawilo sie nowe okno na dodanie jakiegos innego kodu, ktorego ofc nie mialem
chcialem to jakos cofnac albo anulowac ale zamknelo sie okno i gra zostala dodana...
dopiero potem przeczytalem czym jest taka edycja specjalna i teraz nie wiem co mam z tym zrobic ;/ normalnie sciagnac i bedzie sie dalo grac w podstawke czy jak :<
ma ktos pomysl? probowalem googlowac ale bezskutecznie
This post was edited by cOr on Feb 10 2011 11:39am
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#438
Feb 10 2011 12:14pm
Quote (cOr @ Feb 10 2011 07:36pm)
kupilem jednak klucz i niestety nie obeszlo sie bez jebanego faila
przy aktywacji klucza mialem wybor czy to bc2 czy cyfrowa edycja specjalna. nie myslac za wiele [sic!] kliknalem opcje edycja cyfrowa (myslalem ze kupilem klucz w necie to cyfrowa) i potem pojawilo sie nowe okno na dodanie jakiegos innego kodu, ktorego ofc nie mialem
chcialem to jakos cofnac albo anulowac ale zamknelo sie okno i gra zostala dodana...
dopiero potem przeczytalem czym jest taka edycja specjalna i teraz nie wiem co mam z tym zrobic ;/ normalnie sciagnac i bedzie sie dalo grac w podstawke czy jak :<
ma ktos pomysl? probowalem googlowac ale bezskutecznie
napisz maila do ea
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#439
Feb 10 2011 12:18pm
Quote (imnoise @ 10 Feb 2011 11:51)
odradzam zakup keya n allegro. ja dostalem bana na niego.
ja na swoim gram juz z rok i wszystko dziala.
podstawke mam z allegro, vietnam z ea store i smiga bezproblemowo.
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#440
Feb 10 2011 12:20pm
Quote (fro5tbite @ 10 Feb 2011 19:18)
ja na swoim gram juz z rok i wszystko dziala.
podstawke mam z allegro, vietnam z ea store i smiga bezproblemowo.
Warto tego Vietnama brac ? bo jakos nie jestem przekonany
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact