d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1424344454699Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 9 2011 07:39pm
otatnio na ultima vietnam za 1 zl byl
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 9 2011 07:44pm
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:39)
otatnio na ultima vietnam za 1 zl byl


raczej jak kupowales cos innego albo za pierdylion punktow tych od nich ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 9 2011 07:46pm
Quote (BeQuiet @ Feb 9 2011 09:44pm)
raczej jak kupowales cos innego albo za pierdylion punktow tych od nich ;]


vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 9 2011 07:49pm
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:46)
vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo


no to widzisz, jak kupiles bf. plotkarz jeden :angry:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 10 2011 04:46am
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 02:46)
vietnam za 1zl jak bfbc2 kupiles ale tez tanio bylo


sam bfbc2 tam kosztuje 89 zl wiec i tak drozej wychodzi ;]
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 10 2011 04:51am
Quote (cOr @ 10 Feb 2011 02:58)
czy jak kupie na allegro klucze do bf_bc2 i potem do bf:bc2:vietnam to bede mogl grac jakby w jedno i drugie naraz? czy mam wybierac albo w jedno albo drugie (w sensie czy odpalajac vietnama mam mozliwosc gry w podstawke

i czy maja obie te gry moge grac przez siec z tymi ktorzy maja sama podstawke?

wiem, troche glupie i zagmatwane ale jak ktos wie to poprosze o odpowiedz


odradzam zakup keya n allegro. ja dostalem bana na niego.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 10 2011 11:36am
kupilem jednak klucz i niestety nie obeszlo sie bez jebanego faila

przy aktywacji klucza mialem wybor czy to bc2 czy cyfrowa edycja specjalna. nie myslac za wiele [sic!] kliknalem opcje edycja cyfrowa (myslalem ze kupilem klucz w necie to cyfrowa) i potem pojawilo sie nowe okno na dodanie jakiegos innego kodu, ktorego ofc nie mialem
chcialem to jakos cofnac albo anulowac ale zamknelo sie okno i gra zostala dodana...

dopiero potem przeczytalem czym jest taka edycja specjalna i teraz nie wiem co mam z tym zrobic ;/ normalnie sciagnac i bedzie sie dalo grac w podstawke czy jak :<

ma ktos pomysl? probowalem googlowac ale bezskutecznie

This post was edited by cOr on Feb 10 2011 11:39am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 10 2011 12:14pm
Quote (cOr @ Feb 10 2011 07:36pm)
kupilem jednak klucz i niestety nie obeszlo sie bez jebanego faila

przy aktywacji klucza mialem wybor czy to bc2 czy cyfrowa edycja specjalna. nie myslac za wiele [sic!] kliknalem opcje edycja cyfrowa (myslalem ze kupilem klucz w necie to cyfrowa) i potem pojawilo sie nowe okno na dodanie jakiegos innego kodu, ktorego ofc nie mialem
chcialem to jakos cofnac albo anulowac ale zamknelo sie okno i gra zostala dodana...

dopiero potem przeczytalem czym jest taka edycja specjalna i teraz nie wiem co mam z tym zrobic ;/ normalnie sciagnac i bedzie sie dalo grac w podstawke czy jak :<

ma ktos pomysl? probowalem googlowac ale bezskutecznie


napisz maila do ea
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 10 2011 12:18pm
Quote (imnoise @ 10 Feb 2011 11:51)
odradzam zakup keya n allegro. ja dostalem bana na niego.


ja na swoim gram juz z rok i wszystko dziala.

podstawke mam z allegro, vietnam z ea store i smiga bezproblemowo.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 10 2011 12:20pm
Quote (fro5tbite @ 10 Feb 2011 19:18)
ja na swoim gram juz z rok i wszystko dziala.

podstawke mam z allegro, vietnam z ea store i smiga bezproblemowo.


Warto tego Vietnama brac ? bo jakos nie jestem przekonany
Go Back To Polska Topic List
Prev1424344454699Next
Add Reply New Topic New Poll