☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Walka Miesiaca! Katowice!
Prev
1
42
43
44
45
46
71
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9680
Replies: 701
Track Topic
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#431
Dec 5 2009 03:38pm
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:37pm)
cioĊek i idiota
rozsmieszaj mnie jeszcze dzieciaku
a zajebiesz mi jakiegos sierpowego jak cie wkurwie?
DivineHero
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold
:
0.00
#432
Dec 5 2009 03:38pm
zamykam
Pakitosn
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#433
Dec 5 2009 03:39pm
Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 11:38pm)
a zajebiesz mi jakiegos sierpowego jak cie wkurwie?
hehe , debil
jak chcesz to moge ci wyjebac z dziewiatki
MyszkaMiki
Member
Posts: 3,126
Joined: May 11 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#434
Dec 5 2009 03:39pm
Quote (DivineHero @ Dec 5 2009 10:38pm)
zamykam
ja tez
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#435
Dec 5 2009 03:41pm
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:39pm)
hehe , debil
jak chcesz to moge ci wyjebac z dziewiatki
O JAK SIE BOJE
wypierdalaj jebany cielaku, zaloze sie ze dupe sprzed kompa nie ruszasz przez caly dzien. w necie kazdy jest grozny i zajebisty..
Leothyr
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#436
Dec 5 2009 03:41pm
Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 10:41pm)
O JAK SIE BOJE
wypierdalaj jebany cielaku, zaloze sie ze dupe sprzed kompa nie ruszasz przez caly dzien. w necie kazdy jest grozny i zajebisty..
Ja ruszam do kibla, BUJ SIE
Push3r
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold
:
133.37
#437
Dec 5 2009 03:42pm
Quote (DivineHero @ Dec 5 2009 11:38pm)
zamykam
otwieram
Pakitosn
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#438
Dec 5 2009 03:42pm
Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 11:41pm)
O JAK SIE BOJE
wypierdalaj jebany cielaku, zaloze sie ze dupe sprzed kompa nie ruszasz przez caly dzien. w necie kazdy jest grozny i zajebisty..
buahahahahhah
jaki idiota
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#439
Dec 5 2009 03:42pm
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:42pm)
buahahahahhah :D jaki idiota
wiecej emotek sensei
KorteZzz
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold
:
30.00
#440
Dec 5 2009 03:43pm
postuje w tym legendarnym temacie.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
71
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact