d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev14243444546215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 7 2010 12:00pm
Quote (Kuaczek @ Jan 7 2010 06:58pm)
ja też kurwa nie paliłem i nie będę!! jestem zajebisty!!


double palo
btw ide zapalic
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:00pm
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 07:39pm)
czym sie roznia 100's od zwyklych fajek ?
oprocz tego ze sa troszke wieksze ?


Albo mi się wydaje, albo widzę różnicę w smaku między M' Gold zwykłymi a eMkami setkami, również lighty,
No, ale zawsze może mi się to wydawać.
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Jan 7 2010 12:01pm
mam ciekawostkę iż paliłem przed chwilą
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 7 2010 12:02pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 07:00pm)
Albo mi się wydaje, albo widzę różnicę w smaku między M' Gold zwykłymi a eMkami setkami, również lighty,
No, ale zawsze może mi się to wydawać.


nie wydaje ci sie albo jest nas dwoch.
setki sa jakies takie zmulajace jakby nie mialy smaku. to chyba przez skladniki bo jest ich wiecej zeby nie gasl na koncu
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:02pm
Quote (Owner_16 @ Jan 7 2010 08:01pm)
mam ciekawostkę iż paliłem przed chwilą


Piotrek wie ze jarasz ? :fume: :headscratch:
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2010 12:03pm
Quote (elfisher @ Jan 7 2010 07:00pm)
double palo
btw ide zapalic


dobra decyzja
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:03pm
Quote (Magik69 @ 6 Oct 2009 20:25)
Witam lubiących smak papierosowego dymu w ustach !

Jeśli:

- Idziesz właśnie na papierosa
- Masz ochotę wymienić się spostrzeżeniami co do marek
- Posiadasz ciekawostki z tytoniowego świata


  To jest to temat dla Ciebie !


Moderator ! Please ! Do not close this topic !


http://th09.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/063/9/2/smoker_by_kyuuketsukirachel.jpg



Stary temat :
Code
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30877910&f=230&st=770


nie dla mnie.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 7 2010 12:05pm
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 06:50pm)
przypadkiem nie ma tak ze w setkach jest troche wiekszy filter ?


oczywiscie, ze jest wiekszy ;>

ja spalilem godzine temu ostatniego marlborasa i bede glodowal do jutra...
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jan 7 2010 12:05pm
ok pale golden americany najczesciej
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:06pm
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 07:50pm)
przypadkiem nie ma tak ze w setkach jest troche wiekszy filter ?


filtr tepaku

i nie wiekszy, a dluzszy

owszem jest dluzszy
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546215Next
Add Reply New Topic New Poll