d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev14243444546491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,062
Joined: Oct 14 2008
Gold: 97.00
Jul 17 2009 07:23am
ktos 3 fg h/u ?
Member
Posts: 4,462
Joined: Dec 18 2007
Gold: 169.00
Jul 17 2009 07:24am
kurwa, wczoraj moja siostra grała 1 freerolla w swoim życiu oO 150 miejsce na 2700.
jestem kurwa w cięzkim szoku. Po prawda pomogły jej w 1 ręce AA na ręku, all-in preflop sprawdzony przez 3 osoby, i 4x stack na początku :) Ale i tak zajebiście grała. Smallball, blefy z umiarem :) Podobalo mi sie ogolnie ;)
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 07:37am
Quote (Nsh @ Fri, Jul 17 2009, 03:24pm)
kurwa, wczoraj moja siostra grała 1 freerolla w swoim życiu oO 150 miejsce na 2700.
jestem kurwa w cięzkim szoku. Po prawda pomogły jej w 1 ręce AA na ręku, all-in preflop sprawdzony przez 3 osoby, i 4x stack na początku :) Ale i tak zajebiście grała. Smallball, blefy z umiarem :) Podobalo mi sie ogolnie ;)


Blefowanie nic nie daje jak gra się z kimś agresywnym :P Ale na limitach po 200 blefy mogą wygrać turniej.
Member
Posts: 4,462
Joined: Dec 18 2007
Gold: 169.00
Jul 17 2009 07:38am
Quote (Pempek0207 @ Fri, 17 Jul 2009, 15:37)
Blefowanie nic nie daje jak gra się z kimś agresywnym :P Ale na limitach po 200 blefy mogą wygrać turniej.


no to uznajmy, że miała intuicyjnie dobry read przeciwników ;).
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Jul 17 2009 07:39am
Quote (Nsh @ Fri, Jul 17 2009, 01:24pm)
kurwa, wczoraj moja siostra grała 1 freerolla w swoim życiu oO 150 miejsce na 2700.
jestem kurwa w cięzkim szoku. Po prawda pomogły jej w 1 ręce AA na ręku, all-in preflop sprawdzony przez 3 osoby, i 4x stack na początku :) Ale i tak zajebiście grała. Smallball, blefy z umiarem :) Podobalo mi sie ogolnie ;)


ale chyba nie zdawala sobie sprawy ze smallballa grala/?;]
Member
Posts: 4,290
Joined: Jul 25 2007
Gold: 459.00
Jul 17 2009 07:40am
hazardziści :(
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 07:48am
Dino chuj,nie grać z nim a/i ;<
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 17 2009 07:49am
zagra ktoś h/u 10fg ?
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 17 2009 07:49am
Quote (Czarnuch @ Fri, 17 Jul 2009, 15:49)
zagra ktoś h/u 10fg ?


A dobry jestes? :<
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Jul 17 2009 07:50am
co do intuicyjnego readu, gosc myslal, ze mu uwierze w ta 4~~


http://www.holdemmanager.net
NL Holdem $0.25(BB) Replayer Game#1528540732

BLUNTHITTER04 ($10)
DOCENTBOSS ($40.36)
DARPHE BOBO ($8.15)
PUG76 ($20.15)
EDGECENTRIC ($51.10)

BLUNTHITTER04 posts (SB) $0.10
DOCENTBOSS posts (BB) $0.25

Dealt to DOCENTBOSS Jc Js
fold, fold,
EDGECENTRIC calls $0.25
BLUNTHITTER04 calls $0.15
DOCENTBOSS raises to $1
EDGECENTRIC calls $0.75
fold,

FLOP ($2.25) 4d 6h 7d
DOCENTBOSS bets $1.62
EDGECENTRIC calls $1.62

TURN ($5.49) 4d 6h 7d 9c
DOCENTBOSS bets $5
EDGECENTRIC calls $5

RIVER ($15.49) 4d 6h 7d 9c 4s
DOCENTBOSS bets $8
EDGECENTRIC raises to $20
DOCENTBOSS calls $12

EDGECENTRIC shows Th 7h
(Flop 25.9%, Turn 20.5%)

DOCENTBOSS shows Jc Js
(Flop 74.1%, Turn 79.5%)

DOCENTBOSS wins $52.73
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546491Next
Add Reply New Topic New Poll