d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev14243444546376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 15 2009 01:47pm


posłuchajcie to xD chore :D
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 01:48pm
Quote (czester666 @ Fri, May 15 2009, 08:47pm)
http://www.youtube.com/watch?v=JpgM4QswpYg

posłuchajcie to xD chore :D


huh, a Diamande Gallas slyszales kiedys?
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 15 2009 01:49pm
nie a co to ;D
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 01:55pm
to co Ona wyprawia z glosem jest niesamowite :)



This post was edited by NuterX on May 15 2009 01:57pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 15 2009 02:15pm

Najlepszy album nakurw black metalu moim zdaniem. A już na pewno najlepszy wokal tegoż.
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 15 2009 02:26pm
Geygoroth :c i czemu taki popularny jest skandynawski metal skoro w polsce jest wiecej kapel niz w calej skandynawi? ~~ tylko nikt kurwa nie wie ! :~( furia/arkona/vader/darzamat/infernal war, tiz iz it!
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
May 15 2009 02:27pm
Quote (itemeczek @ Fri, May 15 2009, 08:26pm)
Geygoroth :c i czemu taki popularny jest skandynawski metal skoro w polsce jest wiecej kapel niz w calej skandynawi? ~~ tylko nikt kurwa nie wie ! :~( furia/arkona/vader/darzamat/infernal war, tiz iz it!


co ty pierdolisz w ogole

Quote (Xasthur @ Fri, May 15 2009, 08:15pm)
http://www.youtube.com/watch?v=-nPPcDRrQvU
Najlepszy album nakurw black metalu moim zdaniem. A już na pewno najlepszy wokal tegoż.


biore do ręki takie A Blaze in the Northern Sky czy De Mysteriis Dom Sathanas i Gorgoroth brzmi przy tym jak piardniecie komara

Quote (Xasthur @ Fri, May 15 2009, 08:35pm)
Nigdy nie lubiłem ww...


:unsure:

Quote (itemeczek @ Fri, May 15 2009, 08:37pm)
coś mądrego, mayhem nie śmierdzi gejami, aczkolwiek dalej bardziej lubię Wejdera


marna prowokacja, ziewwwwwwwwwww



This post was edited by Khold on May 15 2009 02:40pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 15 2009 02:35pm
Quote (Khold @ Fri, 15 May 2009, 22:27)
biore do ręki takie A Blaze in the Northern Sky czy De Mysteriis Dom Sathanas i Gorgoroth brzmi przy tym jak piardniecie komara

Nigdy nie lubiłem ww...

Quote (Khold @ Fri, 15 May 2009, 22:27)
:unsure:

Owszem.

This post was edited by Xasthur on May 15 2009 02:45pm
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 15 2009 02:37pm
Quote (Khold @ Fri, May 15 2009, 08:27pm)
(_!_) De Mysteriis Dom Sathanas i Gorgoroth brzmi przy tym jak piardniecie komara


coś mądrego, mayhem nie śmierdzi gejami, aczkolwiek dalej bardziej lubię Wejdera
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 15 2009 02:51pm
O teraz mi się przypomniał zajebisty zespół black metalowy którego kiedyś słuchałem sporo :P

Anorexia Nervosa



polecam :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546376Next
Add Reply New Topic New Poll