Quote (itemeczek @ Fri, May 15 2009, 08:26pm)
Geygoroth :c i czemu taki popularny jest skandynawski metal skoro w polsce jest wiecej kapel niz w calej skandynawi? ~~ tylko nikt kurwa nie wie ! :~( furia/arkona/vader/darzamat/infernal war, tiz iz it!
co ty pierdolisz w ogole
Quote (Xasthur @ Fri, May 15 2009, 08:15pm)
http://www.youtube.com/watch?v=-nPPcDRrQvU
Najlepszy album nakurw black metalu moim zdaniem. A już na pewno najlepszy wokal tegoż.
biore do ręki takie A Blaze in the Northern Sky czy De Mysteriis Dom Sathanas i Gorgoroth brzmi przy tym jak piardniecie komara
Quote (Xasthur @ Fri, May 15 2009, 08:35pm)
Nigdy nie lubiłem ww...
Quote (itemeczek @ Fri, May 15 2009, 08:37pm)
coś mądrego, mayhem nie śmierdzi gejami, aczkolwiek dalej bardziej lubię Wejdera
marna prowokacja, ziewwwwwwwwwww
This post was edited by Khold on May 15 2009 02:40pm