d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1428429430431432717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
May 15 2013 01:35pm
Quote (Promote @ May 15 2013 09:31pm)




Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 15 2013 01:40pm
Quote (Kubus @ 15 May 2013 21:35)
http://i44.tinypic.com/v2xwdh.jpg


To zdecydowanie większy eZ niż czyjeś foty z gimbazy xd

Quote (marvolo @ 15 May 2013 21:29)
trzeba czekac az do soboty ;p


trzeba czekać aż się skończy seria ;//

This post was edited by Damundo on May 15 2013 01:41pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 15 2013 01:55pm
Quote (Damundo @ May 15 2013 09:40pm)
To zdecydowanie większy eZ niż czyjeś foty z gimbazy xd



trzeba czekać aż się skończy seria ;//



hahaha tak tłumacz swojego kolege grubera, który dziwnym trafem zniknął z forum ;D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 15 2013 01:58pm
szpagatami z tematu
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 21:55)
hahaha tak tłumacz swojego kolege grubera, który dziwnym trafem zniknął z forum ;D


podobno masz to wszystko w dupie, a jednak tu piszesz :huh:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 15 2013 02:00pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 21:55)
hahaha tak tłumacz swojego kolege grubera, który dziwnym trafem zniknął z forum ;D


Nie zniknalem.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 15 2013 02:03pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 21:55)
hahaha tak tłumacz swojego kolege grubera, który dziwnym trafem zniknął z forum ;D


Tak naprawdę muszę cokolwiek tłumaczyć, ja pierdolę.

Quote (50groszy @ 15 May 2013 21:58)
podobno masz to wszystko w dupie, a jednak tu piszesz :huh:


Jednak internet siriuz biznes jak widać.

Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:04)
Ale co konkretnie mam w dupie?:D Bo ja obecnie nic nie czuje.


Podobno masz w dupie animy i Cię nie interesują, a jednak jesteś w tym temacie.

This post was edited by Damundo on May 15 2013 02:05pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 15 2013 02:04pm
Ale co konkretnie mam w dupie?:D Bo ja obecnie nic nie czuje.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 15 2013 02:05pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:04)
Ale co konkretnie mam w dupie?:D Bo ja obecnie nic nie czuje.


Za duzo wyjaranego ziolka.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 15 2013 02:05pm
kurwa ile hejtu, tyle spam topicow a oni akurat ten jeden napastują ; o
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 15 2013 02:06pm
Quote (Atanok @ May 15 2013 10:05pm)
Za duzo wyjaranego ziolka.


Dobra nie chce mi sie nawet wdawać z toba w polemike.
Go Back To Polska Topic List
Prev1428429430431432717Next
Add Reply New Topic New Poll