Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 21:55)
hahaha tak tłumacz swojego kolege grubera, który dziwnym trafem zniknął z forum ;D
Tak naprawdę muszę cokolwiek tłumaczyć, ja pierdolę.
Quote (50groszy @ 15 May 2013 21:58)
podobno masz to wszystko w dupie, a jednak tu piszesz

Jednak internet siriuz biznes jak widać.
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:04)
Ale co konkretnie mam w dupie?:D Bo ja obecnie nic nie czuje.
Podobno masz w dupie animy i Cię nie interesują, a jednak jesteś w tym temacie.
This post was edited by Damundo on May 15 2013 02:05pm