d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1428429430431432523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 2 2011 02:43pm
Quote (Pozer @ 2 May 2011 21:17)
nie oplaca sie botowac juz :[

a fifa jest epicka, wzlaszcza ultimate team ktory tak szybko sie nie nudzi


To możesz zapodać mi fajny sposób na zarobienie na fajny eq na PW :wub: Poza pokerem.
W fife podobało mi się, jak mój jebnięty kumpel wygrał online 19 meczy z rzędu.
W 20stym trafił się typ z którym wygrał z ledwością, mówił iż bardzo mu się podoba jego gra więc
zagrali rewanż, przegrał, potem chciał się odegrać i znowu rewanż, przegrał. Twierdząc, że jara go
granie z lepszymi bo wtedy się uczy, i przegrał znowu po czym dodał gościa do znajomych.
Nie rozumiem tego :D

fake e/ Ja chcę fgzurdy :(
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 3 2011 01:20am
Quote (Redel @ 2 May 2011 22:43)
To możesz zapodać mi fajny sposób na zarobienie na fajny eq na PW :wub: Poza pokerem.
W fife podobało mi się, jak mój jebnięty kumpel wygrał online 19 meczy z rzędu.
W 20stym trafił się typ z którym wygrał z ledwością, mówił iż bardzo mu się podoba jego gra więc
zagrali rewanż, przegrał, potem chciał się odegrać i znowu rewanż, przegrał. Twierdząc, że jara go
granie z lepszymi bo wtedy się uczy, i przegrał znowu po czym dodał gościa do znajomych.
Nie rozumiem tego :D

fake e/ Ja chcę fgzurdy :(


moze nam Pozerek sypnie po donejcie ^_^
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 3 2011 01:27am
Quote (GoSu19 @ 3 May 2011 08:20)
moze nam Pozerek sypnie po donejcie ^_^


Nadzieja matką gupich :D
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 3 2011 02:46am
Quote (Redel @ 3 May 2011 09:27)
Nadzieja matką gupich :D


to czekaj na PSN mondralo <_< i to samo ci moge powiedziec :P
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 3 2011 05:20am
Quote (Pozer @ May 2 2011 09:17pm)
nie oplaca sie botowac juz :[

a fifa jest epicka, wzlaszcza ultimate team ktory tak szybko sie nie nudzi


ja mam fife 09 jeszcze od poprzedniego włascicela i pewnie ebde ja miec do konca bo juz i tak nie jest nic warta a poza tym fifa to fifa zawsze fajnie sie gra.
Jedynie co moze wkurzac to stare sklady a grafika i tak jest bardzo dobra.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 3 2011 05:35am
Quote (GoSu19 @ 3 May 2011 09:46)
to czekaj na PSN mondralo <_< i to samo ci moge powiedziec :P


A kto powiedział, że czekam na PSN? Mam na niego srogo wyjebane ^^
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 3 2011 01:32pm
dobra podbijam ! a przy okazji kto z was z trójmiasta o ile ktoś jest? :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 3 2011 05:48pm
i co trybi juz ?


Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 3 2011 11:19pm
Quote (Redel @ 2 May 2011 20:22)
Nie rozmawiamy z tobą


krótka piłka :D
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 3 2011 11:42pm
Troche wtopa z t tymi zabezpieczeniami. Mam nadzieje ze sie nic takiego na xboxie nie przytrafi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1428429430431432523Next
Add Reply New Topic New Poll