d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1428429430431432664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,829
Joined: Jul 7 2009
Gold: 1.00
Warn: 10%
Nov 6 2009 02:52pm






o boze ; d





e: ja pieeeeeeeerdole ; dddddddddd

This post was edited by Damas on Nov 6 2009 03:01pm
Member
Posts: 1,753
Joined: May 12 2009
Gold: 1.13
Nov 6 2009 02:58pm
Member
Posts: 1,753
Joined: May 12 2009
Gold: 1.13
Nov 6 2009 02:59pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 6 2009 03:03pm
zrobione od niechcenia, ale zachęcam innych do próbowania. ;p
może być fajna zabawa.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 6 2009 03:56pm
Quote (Damas @ Nov 6 2009 10:52pm)
http://www.thedailyrage.com/wp-content/uploads/2009/06/booger.gif


http://www.thedailyrage.com/wp-content/uploads/2009/05/fingernail.png


o boze ; d



http://www.thedailyrage.com/wp-content/uploads/2009/04/blanket.png

e: ja pieeeeeeeerdole ; dddddddddd


boooskie ;'D
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Nov 6 2009 04:21pm
Wychodzi dziewczyna z dyskoteki, idzie ciemną uliczką i zachciało jej się palić. Wyciąga papierosa, ale nie ma ognia. W mroku dostrzega sylwetki 2 mężczyzn, podchodzi i pyta:
- Panowie, przypalicie mi papierosa?
- Dobra, ale najpierw zrobisz nam loda.
Dziewczyna nie dała się 2 razy prosić, skończyła, podnosi się, mężczyzna wyciąga zapalniczkę, zapala i zrobiło się jaśniej.
Dziewczyna: - Tato?!?!
- Marysia?!?! Ty palisz?!?!

Żołnierze przychodzą do kościoła na spowiedz. wchodzi pierwszy żołnierz i mówi:
-Prosze księdza, zgwałciłem muche.
-No drogie dziecko, Bóg Ci to wybaczy.
Za chwile wchodzi następny żołnierz i mówi:
-Ojcze, zgwałciłem muche.
-Bóg Ci to wybaczy.
Sytuacja powtarza się parę razy. Wchodzi ostatni z żołnierzy i mówi:
-Proszę księdza...
-Tak wiem, zgwałciłeś muchę. Wybaczam Ci to.
-Nie Ojcze. To ja jestem mucha.

Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Nov 6 2009 05:54pm
w sredniowiecznych czasach pewnien kmieciu wraca z wojny.byl strasznie wyczerpany wiec zawital do karczmy, zamowil golonke z piwem i czekal na zarcie. nagle do baru wpada jakis wiesniak:
- ludzie spierdalać! czarny rycerz nadciąga!
wszycy wraz z kmiecie w popłochu uciekli z karczmy.
Po pewnym czasie kmieciu znow zamowil jeszcze raz posilek.juz mial prawie jesc gdy znowu przybiegl wiesniak
- ludzie wypierdalac! czarny rycerz tu jest.
wszyscy uciekli, wkurzony kmieciu tez.
Po paru chwilach, zdenerwowany kmieciu wrocil do baru, zamowil to co przedtem. juz dostal posilek gdy:
- ludzie spierdalamy, czarny rycerz we wsi.
Wkurwiony kmieciu nie dal za wygrana, postanowil zostac na miejscu. zjadl w samotnosci posilek, juz mial opuszczac lokal gdy uslyszal szczęk metalu, i czyjes kroki. Ze strachu nie spojrzal postaci w oczy. widzial tylko zbroje. rycerz podszedl to kmiecia i powiedzial:
- zrob mi laske...
kmieciu w akcie desperacji wykonal ta czynnosc. po skonczonej robocie facet powiedzial:
- prawy z ciebie chłop......a teraz spierdalaj bo czarny rycerz jest we wsi!!
Member
Posts: 6,205
Joined: Oct 13 2005
Gold: 239.00
Nov 6 2009 06:03pm
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 7 2009 03:25am
Quote (Damas @ Nov 6 2009 10:52pm)
http://www.thedailyrage.com/wp-content/uploads/2009/06/booger.gif


http://www.thedailyrage.com/wp-content/uploads/2009/05/fingernail.png


o boze ; d





e: ja pieeeeeeeerdole ; dddddddddd


omg, skąd ja to znam ; DDDDDD
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 7 2009 03:29am



wiem ze bylo, ale kurwa zbyt epickie by ktos nie znal ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1428429430431432664Next
Closed New Topic New Poll