d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1427428429430431476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 18 2010 08:06am
Quote (Patryk1991 @ Aug 18 2010 04:03pm)
to na co Ci panki zeby farmic :D ?
owce spokojnie wystarcza
robie lvl 8 robotow bo niechce mi sie pare h czekac na kopalnie :P
i impulsa na 4 robie zeby zybciej urke przeowoźić


impuls do mt tylko i to 5 lvl trzeba :P a do dt to spalina :P a pance zeby komus ow jebnac :P
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 18 2010 11:40am
Wygrany: flamboyant
Agresor wygrał bitwę!
Łup : 78.198 Metalu, 37.500 Kryształu i 6.295 Deuteru.

Pozdrawiam :evil:

Statki/Obrona: 36 Statki/Obrona: 31
Stracone jednostki: 0 Stracone jednostki: 176.000
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 18 2010 11:40am
fajnego zlomadostales :P
gie zet
szybkiego przetopu
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 18 2010 11:44am
ech na u 1 zadlugo sie zbieralem i sie st zalogowalo na hydrze tez na 29-31% w acs lecialem i tez zalogowal sie :(
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Aug 18 2010 11:45am
bo łatwy jesteś ;d
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 18 2010 11:47am
Quote (Hubas @ Aug 18 2010 07:45pm)
bo łatwy jesteś ;d


i kto to mowi :P juz wiecej w nocy Cie budzic nie bede :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 18 2010 11:49am
wicej plus jedynek chlopaki :D
ja eko do 21/18/18 robie juz wiekszosc takie ma ;]
jutro nowy komputer bede skladal
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2010 11:50am
Quote (Patryk1991 @ Aug 18 2010 07:49pm)
wicej plus jedynek chlopaki :D
ja eko do 21/18/18 robie juz wiekszosc takie ma ;]
jutro nowy komputer bede skladal


gz
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 18 2010 11:56am
Quote (Patryk1991 @ Aug 18 2010 07:49pm)
wicej plus jedynek chlopaki :D
ja eko do 21/18/18 robie juz wiekszosc takie ma ;]
jutro nowy komputer bede skladal


ekonom :P zacznij flote ^^ ja moze jutro dam na wieczor 5 lvl napedu :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 18 2010 11:57am
eko podstawa flota zabwa -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev1427428429430431476Next
Add Reply New Topic New Poll