d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1427428429430431523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
May 2 2011 05:23am
Quote (Go_0su @ May 2 2011 10:15am)
ale to chyba jest tak, że jak tracisz PS+ to tracisz to co ściągałeś nie?


Quote
wisnia · 2 godzin temu
tematy,avatary,niektore dodatki i niektore gry zostaja na zawsze(vide Fallout 3 DLC czy sezon Sam&Max itp) a wszystko na co wydalismy chocby 0,01zl zostaje na zawsze.Ci co jeszcze nie wiedza:to nie jest pelna lista bo bedzie jeszcze jedna gra z PSN i cos w srodku miesiaca(jakies DLC,gra lub beta i znizki).PS+ jest coraz lepszy.za 195zl mamy 15miesiecy czyli 13zl za miesiac co za 1-2 gry,2 minisy,klasyk,bety,triale,tematy,avatary,znizki,DLC do tego Automatyczne updatey gier i miejsce na serwerze do trzymania savow to naprawde smieszne pieniadze.


komentarz z innej strony oby miał racje
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 2 2011 01:05pm
Quote (GoSu19 @ May 2 2011 12:22pm)
nie masz gier na single? :) jak tak to wspolczuje <_<
wiadomo ze ma, ale na single bez polaczenia z psn nawet trophies nie wpadna :[

psn juz w japonii dziala podobno, wiec jest nadzieje ze jutro w reszcie swiata tez
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 2 2011 01:07pm
Quote (Pozer @ 2 May 2011 20:05)
wiadomo ze ma, ale na single bez polaczenia z psn nawet trophies nie wpadna :[

psn juz w japonii dziala podobno, wiec jest nadzieje ze jutro w reszcie swiata tez


Jak nie wpadną jak wpadną? -_-
Wczoraj nawbijałem wchuj trofeów w KZ3.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 2 2011 01:08pm
Quote (Redel @ May 2 2011 08:07pm)
Jak nie wpadną jak wpadną? -_-
Wczoraj nawbijałem wchuj trofeów w KZ3.
to nie wiem, ja w nic poza fifa nie gram, a zawsze jak nie jestem polaczony do psn i zrobie jakis vp accomplishment albo trophy to sie nie zapisuje
tzn pokazuje sie ze sie zrobilo, ale po wylaczeniu konsoli i ponownym wlaczeniu od nowa trzeba robic

This post was edited by Pozer on May 2 2011 01:08pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 2 2011 01:10pm
Quote (Pozer @ 2 May 2011 20:08)
to nie wiem, ja w nic poza fifa nie gram, a zawsze jak nie jestem polaczony do psn i zrobie jakis vp accomplishment albo trophy to sie nie zapisuje
tzn pokazuje sie ze sie zrobilo, ale po wylaczeniu konsoli i ponownym wlaczeniu od nowa trzeba robic


No to jakoś dziwnie masz, u mnie zawsze się zapisują i po ponownym odpaleniu PSN mój profil i lvl aktualizują się.
Dlaczego nie odpisałeś mi w topicu który dla Ciebie zrobiłem?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 2 2011 01:11pm
Quote (Redel @ May 2 2011 08:10pm)
No to jakoś dziwnie masz, u mnie zawsze się zapisują i po ponownym odpaleniu PSN mój profil i lvl aktualizują się.
Dlaczego nie odpisałeś mi w topicu który  dla Ciebie zrobiłem?
film ogladalem i nie widzialem go :\
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 2 2011 01:16pm
Quote (Pozer @ 2 May 2011 20:11)
film ogladalem i nie widzialem go :\


W ramach zadośćuczynienia mógłbyś dołożyć mi do eq hammzura na NLD, po zapuszczaniu bota bym Ci oddał.
Nie nudzi Ci się ta Fifa? Kurwa, ja pograłem kilkanaście meczy i koniec.
Mam kumpla który w 2008 miał 3 miejsce w Polsce na jakiś tam zawodach w W-wie, pewnie byście się dogadali ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 2 2011 01:20pm
a co trybi juz wam psn ?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 2 2011 01:22pm
Quote (Patryk1991 @ 2 May 2011 20:20)
a co trybi juz wam psn ?


Nie rozmawiamy z tobą
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 2 2011 02:17pm
Quote (Redel @ May 2 2011 08:16pm)
W ramach zadośćuczynienia mógłbyś dołożyć mi do eq hammzura na NLD, po zapuszczaniu bota bym Ci oddał.
Nie nudzi Ci się ta Fifa? Kurwa, ja pograłem kilkanaście meczy i koniec.
Mam kumpla który w 2008 miał 3 miejsce w Polsce na jakiś tam zawodach w W-wie, pewnie byście się dogadali ^^
nie oplaca sie botowac juz :[

a fifa jest epicka, wzlaszcza ultimate team ktory tak szybko sie nie nudzi
Go Back To Polska Topic List
Prev1427428429430431523Next
Add Reply New Topic New Poll