Quote (Go_0su @ May 2 2011 10:15am)
ale to chyba jest tak, że jak tracisz PS+ to tracisz to co ściągałeś nie?
Quote
wisnia · 2 godzin temu
tematy,avatary,niektore dodatki i niektore gry zostaja na zawsze(vide Fallout 3 DLC czy sezon Sam&Max itp) a wszystko na co wydalismy chocby 0,01zl zostaje na zawsze.Ci co jeszcze nie wiedza:to nie jest pelna lista bo bedzie jeszcze jedna gra z PSN i cos w srodku miesiaca(jakies DLC,gra lub beta i znizki).PS+ jest coraz lepszy.za 195zl mamy 15miesiecy czyli 13zl za miesiac co za 1-2 gry,2 minisy,klasyk,bety,triale,tematy,avatary,znizki,DLC do tego Automatyczne updatey gier i miejsce na serwerze do trzymania savow to naprawde smieszne pieniadze.
komentarz z innej strony oby miał racje