☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Obiad
Prev
1
426
427
428
429
430
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 49276
Replies: 4954
Track Topic
Unknown-X
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4271
Dec 9 2025 11:53am
Quote (
cbx1992 @ Dec 9 2025 06:32pm
)
zupa na obiad drogi kolego? :mellow:
a czy zjedzona teraz liczy sie jako obiad?, na lunch mialem pieczona golonke
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,821
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#4272
Dec 9 2025 12:31pm
Rosołek
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4273
Dec 10 2025 06:13am
mielonidasy buraczki zasmażane i ziemniaki z koperkiem
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4274
Dec 10 2025 06:26am
Quote (
cbx1992 @ 10 Dec 2025 13:13
)
mielonidasy buraczki zasmażane i ziemniaki z koperkiem ^_^
Brzmi dobrze, u mnie pieczone żeberka + frytki + sałatka
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4275
Dec 11 2025 09:24am
Właśnie jestem w trakcie pichcenia: spaghetti z klopsikami w sosie bolońskim, wszystko obsypane świeżo startym serem i pachnącą bazylią. Już się nie mogę doczekać, aż trafi na talerz! 🍝🔥
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4276
Dec 11 2025 10:38am
Quote (
BrakNicku @ Dec 11 2025 04:24pm
)
Właśnie jestem w trakcie pichcenia: spaghetti z klopsikami w sosie bolońskim, wszystko obsypane świeżo startym serem i pachnącą bazylią. Już się nie mogę doczekać, aż trafi na talerz! 🍝🔥 :drool:
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4277
Dec 11 2025 11:16am
Quote (
cbx1992 @ 11 Dec 2025 17:38
)
:o :blink:
chcesz w słoik? nie będziesz marnował czasu na gotowanie i miło spędzisz czas na pd2
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4278
Dec 12 2025 01:50am
będzie kurczak po chińsku oczywiście z ryżem Basmati
Unknown-X
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4279
Dec 12 2025 05:19am
Quote (
cbx1992 @ Dec 12 2025 08:50am
)
będzie kurczak po chińsku oczywiście z ryżem Basmati ^_^
U mnie tez ryzyk ale z warzywami po indyjsku na ostro
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4280
Dec 12 2025 05:38am
Quote (
Unknown-X @ 12 Dec 2025 12:19
)
U mnie tez ryzyk ale z warzywami po indyjsku na ostro :thumbsup:
Pali dwa razy przy wchodzeniu i wychodzeniu
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
426
427
428
429
430
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact