Quote (blejdowy @ 13 May 2013 13:43)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac
Kurwa taką reklamę robić... Ale nie, pierdolę szczerze, czekam, aż wyjdzie całość, ja tak nie pociągnę 1ep/tydzień.
Zacząłem Nisemonogatari. Ja jebię, uwielbiam Hachikuji i jak Araragi na nią wpada na ulicy :DDD