d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1426427428429430717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 13 2013 02:46pm
Quote (blejdowy @ 13 May 2013 12:43)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac


ma klimat, nie jest stereotypowe, i juz od 1 odcinka strasznie wciaga
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 13 2013 03:00pm
Ostatnio przewijam sie przez sporo tytulow, szykuje mi sie dluga lista PTW, tymczasem kolejny tytul - horror. Aktualnie slucham z OST z pewnego anime i jest fajny ;] pewnie robi niezly klimat w anime. Chodzi o Jigoku Shoujo. Jakies opinie ? ;p
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 03:07pm
Quote (blejdowy @ 13 May 2013 13:43)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac


Kurwa taką reklamę robić... Ale nie, pierdolę szczerze, czekam, aż wyjdzie całość, ja tak nie pociągnę 1ep/tydzień.

Zacząłem Nisemonogatari. Ja jebię, uwielbiam Hachikuji i jak Araragi na nią wpada na ulicy :DDD
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 13 2013 03:09pm
chinskie bajki kurde to jes tto..........
ps: leeewWYYYY!!!
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 13 2013 06:31pm
Quote (blejdowy @ May 13 2013 01:43pm)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac

Potwierdzam. W następnym epie mam nadzieję, że wyjaśnią nieco więcej bo już mnie skręca :D

This post was edited by RavenN on May 13 2013 06:36pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 06:33pm
Quote (RavenN @ 14 May 2013 02:31)
Potwierdzam. W następnym epie mam nadzieję, że wyjaśnią nieco więcej boj już mnie skręca :D


Tylko typy się od spojlerów powstrzymajcie bardzo proszę. Czekam na koniec serii i ogarniam asap.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 13 2013 06:36pm
Quote (Damundo @ 14 May 2013 02:33)
Tylko typy się od spojlerów powstrzymajcie bardzo proszę. Czekam na koniec serii i ogarniam asap.


JEZUS UMIERA NA KONCU.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 13 2013 06:37pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 02:33am)
Tylko typy się od spojlerów powstrzymajcie bardzo proszę. Czekam na koniec serii i ogarniam asap.


W OSTATNIM ODCINKU GŁÓWNY BOHATER UMIERA NA NIEDOKRWISTOŚĆ MACICY LOL
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 06:42pm
Quote (Atanok @ 14 May 2013 02:36)
JEZUS UMIERA NA KONCU.


I TAK WIEM ŻE ZMARTWYCHWSTANIE PO 3 DNIACH, SPOJLER SPOJLERA ELO

Quote (RavenN @ 14 May 2013 02:37)
W OSTATNIM ODCINKU GŁÓWNY BOHATER UMIERA NA NIEDOKRWISTOŚĆ MACICY LOL


ZAPRZECZAM, GŁÓWNY BOHATER JEST JUŻ PO HISTEREKTOMII.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 13 2013 06:52pm
a o czym te attack on titan moze obejrze
Go Back To Polska Topic List
Prev1426427428429430717Next
Add Reply New Topic New Poll