Quote (GoSu19 @ May 1 2011 02:22pm)
nakurzam i nakurzam a tu nagle zeus ! nie mam sil na niego na tytanie xD jakis cepp z niego nawale ile wejdzie w cb
też przez to przechodziłęm

btw. zacząłem grać w U2 gra ładna, ale narazie jakoś mnie super mega nie zachwyciła mimo, że wszyscy mowia ze gra jest mega, ale pewnie akcja sie rozwinie zobaczymy.