d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1426427428429430523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 1 2011 07:22am
nakurzam i nakurzam a tu nagle zeus ! nie mam sil na niego na tytanie xD jakis cepp z niego nawale ile wejdzie w cb
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 1 2011 07:39am
Quote (GoSu19 @ May 1 2011 02:22pm)
nakurzam i nakurzam a tu nagle zeus ! nie mam sil na niego na tytanie xD jakis cepp z niego nawale ile wejdzie w cb


też przez to przechodziłęm :)
btw. zacząłem grać w U2 gra ładna, ale narazie jakoś mnie super mega nie zachwyciła mimo, że wszyscy mowia ze gra jest mega, ale pewnie akcja sie rozwinie zobaczymy.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 1 2011 07:44am
podobno psn juz trybi sprwadzcie

pdobono psn plus na miesiac bedziecie mieli

http://www.gamezilla.pl/content/jak-sony-zamierza-zrekompensowac-awarie-psn

This post was edited by Patryk1991 on May 1 2011 07:52am
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 1 2011 12:26pm
Quote (Patryk1991 @ 1 May 2011 15:44)
podobno psn juz trybi sprwadzcie

pdobono psn plus na miesiac bedziecie mieli

http://www.gamezilla.pl/content/jak-sony-zamierza-zrekompensowac-awarie-psn


na www.konsolowisko.pl pisali o tym juz rano/w nocy ale i tak jeszcze PSN nie dziala bedzie od 4 maja :P
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 2 2011 03:36am
Quote (GoSu19 @ May 1 2011 07:26pm)
na www.konsolowisko.pl pisali o tym juz rano/w nocy ale i tak jeszcze PSN nie dziala bedzie od 4 maja :P


nom ciekawe jaka gierka bedzie za darmo pewnie jakas od Sony, ale nie oczekuje niczego wielkiego, no ale zawsze ma się pełną wersję :P
btw. dzisiaj popykałem se już w U2 i muszę stwierdzic ze bardzo wciaga ogolnie fajna fabula niczym ze skarbu narodow wiec bardzo przyjemnie ale nadal twierdze że GoW III > all
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 2 2011 04:15am
Quote (kubaba5 @ 2 May 2011 10:36)
nom ciekawe jaka gierka bedzie za darmo pewnie jakas od Sony, ale nie oczekuje niczego wielkiego, no ale zawsze ma się pełną wersję :P
btw. dzisiaj popykałem se już w U2 i muszę stwierdzic ze bardzo wciaga ogolnie fajna fabula niczym ze skarbu narodow wiec bardzo przyjemnie ale nadal twierdze że GoW III > all


ale to chyba jest tak, że jak tracisz PS+ to tracisz to co ściągałeś nie?
Member
Posts: 12,399
Joined: May 31 2006
Gold: 6,997.50
May 2 2011 04:33am
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 2 2011 05:19am
oj przejmujecie sie tym PSN nie potrzebnie dobrze se dajecie rade bez niego ^_^
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
May 2 2011 05:21am
Quote (GoSu19 @ 2 May 2011 12:19)
oj przejmujecie sie tym PSN nie potrzebnie dobrze se dajecie rade bez niego ^_^


ja juz od tygodnia nie wlaczylem konsoli :c
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 2 2011 05:22am
Quote (youfail @ 2 May 2011 13:21)
ja juz od tygodnia nie wlaczylem konsoli :c


nie masz gier na single? :) jak tak to wspolczuje <_<
Go Back To Polska Topic List
Prev1426427428429430523Next
Add Reply New Topic New Poll