d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1425426427428429717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 13 2013 05:28am
ogladanie anime jest tak samo normalne jak sikanie na siedzaco
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 13 2013 05:33am
Skonczcie ten spam prosze.

Wie ktos gdzie moge obejrzec Soul Eatera w hd albo dobrej jakosci ?
ewentualnie skad moge sciagnac (bardzo bylbym wdzieczny za link skad moge pobrac), bo sciagalem 1 paczke i sie okazalo ze ang dubing :(

This post was edited by Zeratull on May 13 2013 05:42am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 13 2013 05:38am
Quote (Zeratull @ May 13 2013 12:33pm)
Skonczcie ten spam prosze.

Wie ktos gdzie moge obejrzec Soul Eatera w hd albo dobrej jakosci ?
(


wjedz na wbijam pl teraz tam jest

Quote (OneMoreRep @ May 13 2013 12:28pm)
ogladanie anime jest tak samo normalne jak sikanie na siedzaco


nie pytalem o podobieństwo tylko o Definicje normalności wg. ludzi korzy twierdza ze to nie jest normalne.

This post was edited by blejdowy on May 13 2013 05:48am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 13 2013 05:41am
Quote (blejdowy @ 13 May 2013 13:38)
wjedz na anime.wbijam.pl teraz tam jest



nie pytalem o podobieństwo tylko o Definicje normalności wg. ludzi korzy twierdza ze to nie jest normalne.


Nie uzyskasz odpowiedzi.


This post was edited by Atanok on May 13 2013 05:45am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 13 2013 05:43am
Quote (Atanok @ May 13 2013 12:41pm)
Nie uzyskasz odpowiedzi.

Liczę mocno na odpowiedź.




Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 13 2013 05:45am
Quote (blejdowy @ 13 May 2013 13:43)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac


Shounen?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 13 2013 05:45am
Quote (blejdowy @ May 13 2013 01:43pm)
Anyways, Attack On Titan nowy ep i anime mnie coraz bardziej nakreca, jest wyjebiste i dawno czegos tkaiego nie ogladalem zeby czekac tylko na nastepony epek i czekac


widzialem kiedys zapowiedzi anime tego sezonu na fairy-tail.pl i tam byl chyba taki reportaz anime24 (o ile mnie pamiec nie myli). Od razu mi sie spodobalo ale poczekam az wyjdzie cale :D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 13 2013 05:47am
Quote (Atanok @ May 13 2013 12:45pm)
Shounen?


mowilem Ci o tym na xfire, to co opening pokazywalem z ktorego miales beczulke ze odbicie lustrzane :D Polecam.
Quote (Zeratull @ May 13 2013 12:45pm)
widzialem kiedys zapowiedzi anime tego sezonu na fairy-tail.pl i tam byl chyba taki reportaz anime24 (o ile mnie pamiec nie myli). Od razu mi sie spodobalo ale poczekam az wyjdzie cale :D


no ciary w chu na tym sa
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
May 13 2013 08:43am
Quote (Atanok @ May 13 2013 04:24pm)
Kazdy ma swoj gust. A ty jakie anime stawiasz na wysokiej pozycji?


Legend of the Galactic Heroes - bo ma fantastycznie dopracowane postacie pierwszoplanowe (Lelouch to chamska kalka z Reinharda, niemalże plagiat), niesamowicie rozbudowaną, spójną fabułę, gdzie wszystko ma swój sens i przyczynę, wszystko narasta w sposób liniowy (nie ma nagłych przeskoków), a obydwie strony mają swoje racje. Do tego rewelacyjnie wkomponowana muzyka klasyczna i chyba najlepsze jakie widziałem w jakimkolwiek M&A dialogi.
Monster - bo Urasawa tworzy mangi praktycznie gotowe do ekranizacji (praktycznie są od razu "wyreżyserowane"), poza tym doskonałe postacie drugoplanowe (większość obsady mogłaby spokojnie pełnić rolę głównego bohatera w jakiejś oddzielnej serii), najlepszy antagonista, jakiego widziałem nie tylko w M&A (!) i ciągnąca się przez całą serię dwuznaczność i konieczność własnej interpretacji
Cowboy Bebop - za genialny soundtrack, niesamowitą chemię między postaciami i niezapomnianą końcówkę
Mononoke - bo wykorzystuje w 100% to, że nie jest filmem live-action tylko anime
Gurren Lagann - bo, poza byle jakim wątkiem politycznym, jest shounenem "totalnym" z anty-villainami, "realistyczną" końcówką i jedynym w swoim rodzaju "powerem"

Lubię i cenię jeszcze wiele innych serii, ale tylko ww jestem gotów porównywać z czołówką filmową
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 13 2013 08:48am
Monstera probowalem wiele razy i za kazdym razem mnie nudzil. Gurrena aktualnie ogladam, ale narazie bez rewelacji, reszta czeka na obejrzenie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1425426427428429717Next
Add Reply New Topic New Poll