Quote (Go_0su @ May 1 2011 09:08am)
ja gram wirtualna gwiazdą w Ajaksie

tez bym pogral, ale cos musi z psn sciagnac zeby odpalilo, wiec cholera jasna, zostala kariera, a tym juz rzygam.. ;d
e; chyba ze ja cos zle odpalam, ale watpie xd
This post was edited by Rafi-14 on May 1 2011 02:53am