d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1425426427428429523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Apr 30 2011 12:05pm
Quote (kubaba5 @ 30 Apr 2011 17:54)
wymień się za MW2 :P


Mam każdą część coda jaka wyszła od wiek wieków ^^
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 30 2011 02:26pm
Quote (Redel @ 30 Apr 2011 18:36)
A ja właśnie przeszedłem KZ3 iso gz :D

Ale chyba nie będę zabierał się za niego na ELITE, nie chce mi się męczyć.


pierw przeszedlem na weteranie pozniej na elicie nie czulem roznicy a rzekl bym nawet ze elita byla prostsza bo wiedzialem gdzie jest kazdyi minigun , wiedzialem gdzie wyjda i zginalem okolo 10 razy
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 1 2011 01:54am
UP ! coś ten temat podupada...
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
May 1 2011 02:04am
Quote (GoSu19 @ 1 May 2011 08:54)
UP ! coś ten temat podupada...


yo, widziale ostatnio grales w bioshocka, masz platynki? Jaka ta gra jest w ogole?
Member
Posts: 2,636
Joined: May 5 2005
Gold: 11.11
May 1 2011 02:05am
Quote (GoSu19 @ May 1 2011 08:54am)
UP ! coś ten temat podupada...


nie ma psn, to nie ma o czym gadac ;[ zalatwilem sobie fife, a cholera nie ma jak pograc, bo single przynudza.. ;d
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 1 2011 02:08am
Quote (Rafi-14 @ 1 May 2011 09:05)
nie ma psn, to nie ma o czym gadac ;[ zalatwilem sobie fife, a cholera nie ma jak pograc, bo single przynudza.. ;d


ja gram wirtualna gwiazdą w Ajaksie :D
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 1 2011 02:11am
Quote (Kucu @ 1 May 2011 10:04)
yo, widziale ostatnio grales w bioshocka, masz platynki? Jaka ta gra jest w ogole?


gra jest przeeeepicka ! brakuje mi przejscia na hardzie na single ale to sie zrobi :D teraz koncze gow 3 :) i platynke chcem wyrwac :P

e: btw. co do bioshocka --> jest to gra bardzo specyficzna i posiadajaca swoj klimat trzeba sie w nial wchlonac zeby zczaic o co chodzi :P

This post was edited by GoSu19 on May 1 2011 02:14am
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
May 1 2011 02:17am
Quote (GoSu19 @ 1 May 2011 09:11)
gra jest przeeeepicka ! brakuje mi przejscia na hardzie na single ale to sie zrobi :D teraz koncze gow 3 :) i platynke chcem wyrwac :P

e: btw. co do bioshocka --> jest to gra bardzo specyficzna i posiadajaca swoj klimat trzeba sie w nial wchlonac zeby zczaic o co chodzi :P


ja właśnie grałem na PC i nie bardzo mogłem się wkręcić, ale przy konsoli jest inny klimat, a miałem okazje obie części za 70zł wyrwać to wziąłem, mam nadzieję, że się opłaci :). Przejdę teraz dwie części resistanca i zobaczymy tego bioshocka.
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 1 2011 02:21am
Quote (Kucu @ 1 May 2011 10:17)
ja właśnie grałem na PC i nie bardzo mogłem się wkręcić, ale przy konsoli jest inny klimat, a miałem okazje obie części za 70zł wyrwać to wziąłem, mam nadzieję, że się opłaci :). Przejdę teraz dwie części resistanca i zobaczymy tego bioshocka.


ja ci powiem ze ja BS1 nie gralem nawet nie mialem okazji szczerze mowiac kupilem bo kumpel mi polecil :) oplacilo sie :)
Member
Posts: 2,636
Joined: May 5 2005
Gold: 11.11
May 1 2011 02:53am
Quote (Go_0su @ May 1 2011 09:08am)
ja gram wirtualna gwiazdą w Ajaksie :D


tez bym pogral, ale cos musi z psn sciagnac zeby odpalilo, wiec cholera jasna, zostala kariera, a tym juz rzygam.. ;d

e; chyba ze ja cos zle odpalam, ale watpie xd

This post was edited by Rafi-14 on May 1 2011 02:53am
Go Back To Polska Topic List
Prev1425426427428429523Next
Add Reply New Topic New Poll