☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev
1
424
425
426
427
428
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 89848
Replies: 4955
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4251
Mar 26 2018 09:22am
Quote (consciousness @ Mar 26 2018 05:20pm)
Najs, ja po 18 przyjebie pare boli i ze 2-3 piwka.
a ja mam dalej te dwie setunie
ale chyba nie dam rady na razie wypić..
consciousness
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold
:
290.00
Warn: 10%
#4252
Mar 26 2018 09:33am
Quote (fafnirek @ Mar 26 2018 05:22pm)
a ja mam dalej te dwie setunie :D ale chyba nie dam rady na razie wypić..
Wodka i ziolo? Niezly mix
GhostSinner
Member
Posts: 17,933
Joined: Jun 28 2012
Gold
:
2,527.69
#4253
Mar 26 2018 09:43am
Pierogi z serem smazone na maselku ze smietanka
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4254
Mar 26 2018 09:44am
Quote (consciousness @ Mar 26 2018 05:33pm)
Wodka i ziolo? Niezly mix :D
ta
chyba najgorszy. a tak na powaznie to wlasnie wpierdalam hot-doga
hef
Member
Posts: 37,051
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#4255
Mar 26 2018 12:41pm
Home made servets. Marynowało mi się mięsko od soboty, dodałem do marynaty pół torebki herbaty miętowej i zajebiście siadło. Mięso soczyste i lekką mięte czuć
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,815
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#4256
Mar 26 2018 03:15pm
Bulki z pasztetem i ogorem kiszonym
PracowityOgrodnik
Member
Posts: 1,212
Joined: Feb 25 2012
Gold
:
3.50
#4257
Mar 26 2018 04:18pm
autor topicu poleca: ban w ciescie
consciousness
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold
:
290.00
Warn: 10%
#4258
Mar 27 2018 02:43am
Na sniadanie jadlem chleb (zytni oczywko) w jajku.
hef
Member
Posts: 37,051
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#4259
Mar 27 2018 02:49am
Quote (consciousness @ 27 Mar 2018 09:43)
Na sniadanie jadlem chleb (zytni oczywko) w jajku.
o0 jak to w jajku, dawaj zdjęcia bo to dobry motyw może być
czu
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4260
Mar 27 2018 03:43am
na obiad czekają na mnie ruskie pierogi
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
424
425
426
427
428
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact