d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1424425426427428476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 17 2010 12:11pm
Moze znalazloby sie konto na Hydrze...
Member
Posts: 2,273
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 12:13pm
Quote (Grigo @ Aug 17 2010 08:11pm)
Moze znalazloby sie konto na Hydrze...


byloby bardzo miło :) Czekam w takim razie na info via. PM
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 12:50pm
Quote (Twilight_X @ Aug 17 2010 08:13pm)
byloby bardzo miło :) Czekam w takim razie na info via. PM


wrazie cos kazdy by wyslal po 10k mety 10k krychy i 10k deu z sojuszu i bys sie rozwinol szybko do farmienia :) dla nas to nie duzo a na poczatek jak znalazl
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 12:51pm
kamil wyslac Ci teraz ten deut :P ?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 12:53pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 08:51pm)
kamil wyslac Ci teraz ten deut :P ?


nie bo bedzie w nocy a ja dzis chce isc szybcie spac:P jak cos wyslij pozniej zeby byl kolo 10 rano pl czasu i powiedz na ktora chcesz czasu pl mete bo mi za moment wraca :P 40k deu kupie :P

ps ide w pance w tym tygodniu mam zamiar je odblokowac :P

This post was edited by kamilb1988 on Aug 17 2010 12:54pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 12:55pm
40k
mzoe 400k :D
wyslij na matke tak zeby do 8 rano lub po 15 bylo
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 12:57pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 08:55pm)
40k
mzoe 400k  :D
wyslij na matke tak zeby do 8 rano lub po 15 bylo


ok :P mam only 120k mety :/ reszta poszla w owce i laserowke a zaraz daje 4 lvl technologi nadprzestrzennej :P a jutro 5 i zbieram na naped a pozniej jeszcze 3 lvl-e lasera :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 12:58pm
narazie owce zrob i nimi farm pozniej surka sama sie nazbiera
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 01:00pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 08:58pm)
narazie owce zrob i nimi farm pozniej surka sama sie nazbiera


20 kr i 10 ow i 26 dt i 6 recy do farmienia i malego zlomowania mi wystarczy :P a jak wyjdzie to bedzie st jak znowu kr na mnie poleca :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 01:02pm
e tam narazie szkoda urki na panki owce rob
Go Back To Polska Topic List
Prev1424425426427428476Next
Add Reply New Topic New Poll