powoli koncze gowa 3 na tytanie pozniej bd musial jeszcze przejsc na easy bo ominalem 2 rzeczy z boskiego dobytku

Quote (kubaba5 @ 29 Apr 2011 16:52)
heh masz 11 platyn i dopiero grasz w gow 3?

a w poprzednie części już grałeś?
no widzisz tak sie zlozylo ze dopiero zaczalem a mam go juz od ponad roku nie mialem czasu poprostu

a co do drugiego pytania to tak gralem i mam platyny.