d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1424425426427428523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Apr 29 2011 07:27am
co tam młodzi? b)

ile czasu zajmuje przejscie mafii?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Apr 29 2011 07:28am
Quote (GoSu19 @ 29 Apr 2011 14:26)
tak ładna plus jedynka :D nakurwiam w GoW 3 i uważam iż gra jest przeeeeeeeeeeeeeeeeepicka !


czmeu nei konczysz platyny w bs2 ?
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Apr 29 2011 07:43am
Quote (GoSu19 @ 29 Apr 2011 14:26)
tak ładna plus jedynka :D nakurwiam w GoW 3 i uważam iż gra jest przeeeeeeeeeeeeeeeeepicka !


chcialem sobie wlasnie kupic gowa 3, ale moj motocykl sie zepsul i kasa idzie na remont :cry:
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 29 2011 07:49am
Quote (m4rc1n3k @ 29 Apr 2011 15:28)
czmeu nei konczysz platyny w bs2 ?


bo robie co mi sie chce i gram w co chce <_<
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 29 2011 08:52am
Quote (GoSu19 @ Apr 29 2011 02:49pm)
bo robie co mi sie chce i gram w co chce <_<


heh masz 11 platyn i dopiero grasz w gow 3? :D
a w poprzednie części już grałeś?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 29 2011 08:55am
jezeli chcecie sie dostac to battlefild 3 beta :D



Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 29 2011 09:11am
Quote (Patryk1991 @ Apr 29 2011 03:55pm)
jezeli chcecie sie dostac to battlefild 3 beta :D

http://www.youtube.com/watch?v=t0059YyP29A


o co ci chodzi "jeżeli chcecie sie dostać"?
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 30 2011 08:44am
powoli koncze gowa 3 na tytanie pozniej bd musial jeszcze przejsc na easy bo ominalem 2 rzeczy z boskiego dobytku <_<

Quote (kubaba5 @ 29 Apr 2011 16:52)
heh masz 11 platyn i dopiero grasz w gow 3? :D
a w poprzednie części już grałeś?


no widzisz tak sie zlozylo ze dopiero zaczalem a mam go juz od ponad roku nie mialem czasu poprostu :P a co do drugiego pytania to tak gralem i mam platyny.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Apr 30 2011 10:36am
A ja właśnie przeszedłem KZ3 iso gz :D

Ale chyba nie będę zabierał się za niego na ELITE, nie chce mi się męczyć.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 30 2011 10:54am
Quote (Redel @ Apr 30 2011 05:36pm)
A ja właśnie przeszedłem KZ3 iso gz :D

Ale chyba nie będę zabierał się za niego na ELITE, nie chce mi się męczyć.


wymień się za MW2 :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1424425426427428523Next
Add Reply New Topic New Poll