☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Obiad
Prev
1
423
424
425
426
427
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 49285
Replies: 4954
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4241
Dec 2 2025 12:26pm
Quote (
BrakNicku @ Dec 2 2025 06:50pm
)
Mielone z ziemniakami i buraczkami :drool:
Unknown-X
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4242
Dec 3 2025 02:32am
Przywiozlem mielone z polski i zrobie z nich hamburgery
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4243
Dec 3 2025 06:31am
Makaron w sosie śmietanowo szpinakowym - niestety z paczki bo dzieciak chciał
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4244
Dec 3 2025 06:42am
placki ziemniaczane z śmietaną a Wy jak jecie ? z cukrem czy solą?
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4245
Dec 3 2025 06:46am
Quote (
cbx1992 @ 3 Dec 2025 13:42
)
placki ziemniaczane z śmietaną a Wy jak jecie ? z cukrem czy solą?
z cukrem ale najlepsze jakie mogą być to z mięsem i sosem mocno czosnkowym czyli placek po węgiersku
Unknown-X
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4246
Dec 3 2025 06:47am
Quote (
cbx1992 @ Dec 3 2025 01:42pm
)
placki ziemniaczane z śmietaną a Wy jak jecie ? z cukrem czy solą?
Smietana plus cukier a najwyzsza forma to po wegiersku
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4247
Dec 3 2025 06:48am
Quote (
BrakNicku @ Dec 3 2025 01:46pm
)
z cukrem ale najlepsze jakie mogą być to z mięsem i sosem mocno czosnkowym czyli placek po węgiersku :drool:
też lubie po węgiersku ale mam dzis gościa i Ona lubi tylko z cukrem wiec gulaszu nie pichciłem
ja team sól drogi kolego
Unknown-X
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4248
Dec 3 2025 06:49am
Quote (
cbx1992 @ Dec 3 2025 01:48pm
)
też lubie po węgiersku ale mam dzis gościa i Ona lubi tylko z cukrem wiec gulaszu nie pichciłem :P ja team sól drogi kolego B)
Nigdy nawet nie probowalem takiego rozwiazania, mam nadzieje ze nie zapomne o tym nastepnym razem jak beda placuchy
BrakNicku
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#4249
Dec 3 2025 06:50am
Quote (
Unknown-X @ 3 Dec 2025 13:49
)
Nigdy nawet nie probowalem takiego rozwiazania, mam nadzieje ze nie zapomne o tym nastepnym razem jak beda placuchy :banana:
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#4250
Dec 4 2025 06:19am
kurczak po chińsku ryż basmati
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
423
424
425
426
427
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact