d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1423424425426427476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 07:47am
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 02:47pm)
a farmile juz kogos :D ?


farmie farmie gdzie moj deu ?:P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 07:54am
za 30min flota laduje
a Ty juz wyslales :D ?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 08:17am
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 03:54pm)
za 30min flota laduje
a Ty juz wyslales :D ?


nie napisales gdzie :baby:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 09:13am
tutaj wyslij
[1:327:5]
ile tego deut chcesz ?
mam 500k B)
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 09:24am
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2010 05:13pm)
tutaj wyslij
[1:327:5]
ile tego deut chcesz ?
mam 500k  B)


40k bo mi 120k mety zostalo :P

e mi deu na [3:260:5] z tej co leci meta :P

This post was edited by kamilb1988 on Aug 17 2010 09:26am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 17 2010 11:30am
Jak tam?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 11:36am
Quote (Grigo @ Aug 17 2010 07:30pm)
Jak tam?


slabo :P Patryk mi nie wyslal deu to zawracam mete po nocach siedziec mi sie nie chce :P poszukam gdzie indziej deu :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 12:07pm
ZIOM GDZIE JEST MOJA MARYSIA :fume:
a deut juz mialem wysylac -_-
Member
Posts: 2,273
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 12:10pm
Kiedys troche gralem w ogame. Szukam kogos kto pomoze mi zaczac grac od nowa.
Jeszcze konta nie mam, wiec kazde UNI bedzie mi pasowalo :) Czekam na PM
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2010 12:11pm
na uni hydra sie zarejestruj mzoe jakies stare konto dla ciebie znajdziemy na hydrze
Go Back To Polska Topic List
Prev1423424425426427476Next
Add Reply New Topic New Poll