d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1423424425426427717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 12 2013 07:05pm
Quote (Stanislaw @ May 13 2013 02:54am)
Wyjebane mam na te wasze bajki typie, na chuja twoi kumowie ciagle wklejają screeny z tego do innych tematów, siedźcie sobie tutaj i walcie penis do tych swoich mang.


ja wale tak co 2-3dni
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 07:07pm
Quote (RavenN @ May 13 2013 03:05am)
W takim razie mamy nieco inną definicję normalnego użytkownika, bo dla mnie tym nienormalnym jest ten, który hejtuje coś o czym nie ma bladego pojęcia.



Nie hejtuje tych bajek, jednakże wkurwia mnie kiedy typy wrzucają ciągle jakieś obrazki z nich jakby to miało być cos śmiesznego/fajnego/mądrego. Mowie tu o użytniku damundo na spółkę z sajgonem.

Quote (50groszy @ May 13 2013 03:05am)
nie spinaj tak posladow


reported za ogień personalny i illegal trade.

Quote (luksus @ May 13 2013 03:05am)
ja wale tak co 2-3dni


ja wale do dzików.

This post was edited by Stanislaw on May 12 2013 07:07pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 07:07pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 03:07)
Nie hejtuje tych bajek, jednakże wkurwia mnie kiedy typy wrzucają ciągle jakieś obrazki z nich jakby to miało być cos śmiesznego/fajnego/mądrego. Mowie tu o użytniku damundo na spółkę z sajgonem.


mnie wkurwiaja typy, co wklejaja memy z np cyganami, rudymi itp...
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 07:08pm
Quote (50groszy @ May 13 2013 03:07am)
mnie wkurwiaja typy, co wklejaja memy z np cyganami, rudymi itp...


a nie, no to ładnie.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 12 2013 07:10pm
to ide do luszka odpale smartfona i zwale se ;);););)
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 07:11pm
Quote (Stanislaw @ May 13 2013 03:07am)
Nie hejtuje tych bajek, jednakże wkurwia mnie kiedy typy wrzucają ciągle jakieś obrazki z nich jakby to miało być cos śmiesznego/fajnego/mądrego. Mowie tu o użytniku damundo na spółkę z sajgonem.


Przed chwilą stwierdziłeś, że nienormalnym jest oglądanie "chińskich bajek", teraz piszesz, że ich nie hejtujesz. Zastanów się synek.

inb4, żebym nie musiał później tłumaczyć i spamować w tym temacie. Post numer 4237 odnosił się jedynie do części twojej wypowiedzi, zauważ, że wyboldowałem to co mnie interesowało. Jeśli chcesz dalej dyskutować to zapraszam na PM.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 07:17pm
Quote (RavenN @ May 13 2013 03:11am)
Przed chwilą stwierdziłeś, że nienormalnym jest oglądanie "chińskich bajek", teraz piszesz, że ich nie hejtujesz. Zastanów się synek.

inb4, żebym nie musiał później tłumaczyć i spamować w tym temacie. Post numer 4237 odnosił się jedynie do części twojej wypowiedzi, zauważ, że wyboldowałem to co mnie interesowało. Jeśli chcesz dalej dyskutować to zapraszam na PM.



Kurwa normalny uzytkownik to jest taki, ktory zachowuje sie normalnie - nie kaze ogladac jakichś spierdolonych klatek z filmów, ludziom ktorzy maja na to wyjebane albo im sie to nie podoba.

Generalnie gowno mnie obchodzi co sobie ogladacie ale siedzcie sobie tutaj i nie spamujcie tym innych tematów.

This post was edited by Stanislaw on May 12 2013 07:18pm
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 12 2013 07:26pm
BK Z PODLUDZI
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 07:28pm
KROTKO XDD
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 07:29pm
Quote (OneMoreRep @ May 13 2013 03:26am)
BK Z PODLUDZI

Ogólnie rzecz biorąc dobrze jest mieć dystans do siebie ale nie musisz tego okazywać w ten sposób.

Quote (Stanislaw @ May 13 2013 03:17am)
Kurwa normalny uzytkownik to jest taki, ktory zachowuje sie normalnie - nie kaze ogladac jakichś spierdolonych klatek z filmów, ludziom ktorzy maja na to wyjebane albo im sie to nie podoba.

Generalnie gowno mnie obchodzi co sobie ogladacie ale siedzcie sobie tutaj i nie spamujcie tym innych tematów.

Polecam post blockera.

e:\ na tym zakończę moje wywody, bo zapewne wyłapię %. Idę dalej grać w mafię, seeya.

This post was edited by RavenN on May 12 2013 07:31pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1423424425426427717Next
Add Reply New Topic New Poll