Quote (RavenN @ May 13 2013 03:11am)
Przed chwilą stwierdziłeś, że nienormalnym jest oglądanie "chińskich bajek", teraz piszesz, że ich nie hejtujesz. Zastanów się synek.
inb4, żebym nie musiał później tłumaczyć i spamować w tym temacie. Post numer 4237 odnosił się jedynie do części twojej wypowiedzi, zauważ, że wyboldowałem to co mnie interesowało. Jeśli chcesz dalej dyskutować to zapraszam na PM.
Kurwa normalny uzytkownik to jest taki, ktory zachowuje sie normalnie - nie kaze ogladac jakichś spierdolonych klatek z filmów, ludziom ktorzy maja na to wyjebane albo im sie to nie podoba.
Generalnie gowno mnie obchodzi co sobie ogladacie ale siedzcie sobie tutaj i nie spamujcie tym innych tematów.
This post was edited by Stanislaw on May 12 2013 07:18pm