d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1423424425
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 10:25am
Mówisz, żeby pierdolić zasady i się napić?


tylko sztywnych zasad sie nie łamie a z tego co wiem na kawe wieczorem nie ma zakazu B)
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 10:26am
tylko sztywnych zasad sie nie łamie a z tego co wiem na kawe wieczorem nie ma zakazu B)


Bije się teraz z myślami :cry:
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 10:27am
Bije się teraz z myślami :cry:


:evil:
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 10:30am
:evil:


Chyba się jednak nie złamie. Za dużo na tym tracę i potem nie śpię po nocach, bo napierdalam cały czas jedna za drugą. To ja podziękuję ;) sztywno się trzymałem, żeby nie pić po 16 przez 2 miesiące i już wczoraj też nie piłem na wieczór i dzisiaj będzie tak samo. Ale pokusiles przez chwilę :evil:
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 10:32am
Chyba się jednak nie złamie. Za dużo na tym tracę i potem nie śpię po nocach, bo napierdalam cały czas jedna za drugą. To ja podziękuję ;) sztywno się trzymałem, żeby nie pić po 16 przez 2 miesiące i już wczoraj też nie piłem na wieczór i dzisiaj będzie tak samo. Ale pokusiles przez chwilę :evil:


ale pomysl taka smaczna i papierosek do tego . mozesz nawet wyjsc na dwor z kawka i sobie zapalic a potem odpoczywac juz tylko :mellow:
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 10:47am
ale pomysl taka smaczna i papierosek do tego . mozesz nawet wyjsc na dwor z kawka i sobie zapalic a potem odpoczywac juz tylko :mellow:


Nie, bo jak wypije jedną, to będę jeszcze chciał i kolejną. Już wczoraj nie piłem, więc wolę nie. Setkę też miałem kilka dni w szafce, ale oddałem ją Mareczkowi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1423424425
Add Reply New Topic New Poll