d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1422423424425426717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 06:53pm
Widzę, że wiele osób zaczęło hejtować. Przykre, że większość z tych pseudo hejterów nie widziała ani jednego odcinka jakiejkolwiek serii, po prostu szczekają w rytm reszty swoich internetowych przyjaciół.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:54pm
E TAM, NIE JEST TAK ZLE
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:54pm
Quote (RavenN @ May 13 2013 02:53am)
Widzę, że wiele osób zaczęło hejtować. Przykre, że większość z tych pseudo hejterów nie widziała ani jednego odcinka jakiejkolwiek serii, po prostu szczekają w rytm reszty swoich internetowych przyjaciół.



Wyjebane mam na te wasze bajki typie, na chuja twoi kumowie ciagle wklejają screeny z tego do innych tematów, siedźcie sobie tutaj i walcie penis do tych swoich mang.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 06:56pm
Quote (Stanislaw @ May 13 2013 02:54am)
Wyjebane mam na te wasze bajki typie, na chuja twoi kumowie ciagle wklejają screeny z tego do innych tematów, siedźcie sobie tutaj i walcie penis do tych swoich mang.


Ktoś tu pisał do ciebie? Znaj swe miejsce typie.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:58pm
Quote (RavenN @ May 13 2013 02:56am)
Ktoś tu pisał do ciebie? Znaj swe miejsce typie.


Moje miejsce jest tam gdzie mi sie podoba, a wy nie szerzcie tej swojej spie*doliny na inne topiki, bo ostatnio to razi oczy kazdego normalnego użytnika.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:59pm
Quote (RavenN @ 13 May 2013 01:56)
Ktoś tu pisał do ciebie? Znaj swe miejsce typie.


DO MNIE PISALES? MOZE NIE ZAUWAZYLES ALE ZAPOSTOWALEM TU PIERWSZY RAZ OD NIE PAMEITAM NAWET KIEDY A WSZYSTKO Z RACJI ZAGORZALEJ DYSKUSJI W ROZMOWY NOCA. NIE BIERZ TEGO DO SIEBIE
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 07:03pm
Quote (Stanislaw @ May 13 2013 02:58am)
Moje miejsce jest tam gdzie mi sie podoba, a wy nie szerzcie tej swojej spie*doliny na inne topiki, bo ostatnio to razi oczy kazdego normalnego użytnika.

Kogo masz na myśli? :huh:
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 07:03pm
Quote (RavenN @ May 13 2013 03:03am)
Kogo masz na myśli? :huh:


Każdego oprócz tych ogladajacych chińskie bajki czyli 90%.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 12 2013 07:05pm
Quote (Stanislaw @ May 13 2013 03:03am)
Każdego oprócz tych ogladajacych chińskie bajki czyli 90%.

W takim razie mamy nieco inną definicję normalnego użytkownika, bo dla mnie tym nienormalnym jest ten, który hejtuje coś o czym nie ma bladego pojęcia.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 07:05pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 02:58)
Moje miejsce jest tam gdzie mi sie podoba, a wy nie szerzcie tej swojej spie*doliny na inne topiki, bo ostatnio to razi oczy kazdego normalnego użytnika.


nie spinaj tak posladow
Go Back To Polska Topic List
Prev1422423424425426717Next
Add Reply New Topic New Poll