Quote (RavenN @ May 13 2013 02:53am)
Widzę, że wiele osób zaczęło hejtować. Przykre, że większość z tych pseudo hejterów nie widziała ani jednego odcinka jakiejkolwiek serii, po prostu szczekają w rytm reszty swoich internetowych przyjaciół.
Wyjebane mam na te wasze bajki typie, na chuja twoi kumowie ciagle wklejają screeny z tego do innych tematów, siedźcie sobie tutaj i walcie penis do tych swoich mang.