Quote (GoSu19 @ Apr 28 2011 08:26pm)
1 liceum rocznik 94

lo borze stary sie robie :\
e; ok nie robiac offtop
BARDZO LUBIE GRAC NA PLEJSTEJSZYN 3
i mecze ta mafie... mecze.. powoli gram bo spie do poludnia

a pozniej czas tak leci ze malo kiedy odpale
This post was edited by luksus on Apr 28 2011 01:28pm