d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1422423424425426523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Apr 28 2011 11:27am
Planuje zakupic deamon's Soul ale zdaje sie, ze sa dwie wersje tej gry. Ktora brac?

This post was edited by Archont on Apr 28 2011 11:28am
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 28 2011 11:44am
Quote (kubaba5 @ 28 Apr 2011 18:43)
a ja po wywiadowce i stara, ze narazie z grania na ps3 nici :(


ja wale co ty masz na chacie moja choc ma czesto nie rowno pod kopułą to takich rzeczy nie odpierdala tylko grozi ze odda wszystko ojcu ( :cry: rozwiedli sie 10 lat temu )
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 28 2011 12:53pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Apr 28 2011 12:54pm
Quote (youfail @ 28 Apr 2011 19:08)


4 maja?! Ja pierdole :/ Akurat połowa wolnego tygodnia -_-
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 28 2011 01:00pm
Quote (Redel @ 28 Apr 2011 20:54)
4 maja?! Ja pierdole :/ Akurat połowa wolnego tygodnia -_-


czyli ktoś tu jest w 1 albo 2 ewentualnie 3 ( technikum ) bo matury wtedy trwaja :D
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Apr 28 2011 01:03pm
Quote (GoSu19 @ 28 Apr 2011 20:00)
czyli ktoś tu jest w 1 albo 2 ewentualnie 3 ( technikum ) bo matury wtedy trwaja :D


No nie pierdol :o
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Apr 28 2011 01:20pm
Quote (Redel @ Apr 28 2011 08:03pm)
http://cokupic.pl/i/c_big928012.jpg No nie pierdol :o


hahahahah hahaha smiech irl :D

a ile macie latkuw ? :wub:

ja jusz maturke mialem :cry:
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Apr 28 2011 01:26pm
Quote (luksus @ 28 Apr 2011 21:20)
hahahahah hahaha smiech irl :D

a ile macie latkuw ? :wub:

ja jusz maturke mialem :cry:


1 liceum rocznik 94 :)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Apr 28 2011 01:26pm
Quote (GoSu19 @ Apr 28 2011 08:26pm)
1 liceum rocznik 94 :)


lo borze stary sie robie :\

e; ok nie robiac offtop
BARDZO LUBIE GRAC NA PLEJSTEJSZYN 3

i mecze ta mafie... mecze.. powoli gram bo spie do poludnia :lol: a pozniej czas tak leci ze malo kiedy odpale

This post was edited by luksus on Apr 28 2011 01:28pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1422423424425426523Next
Add Reply New Topic New Poll