Quote (2007 @ Mar 22 2018 03:45pm)
Znaczy, się że otworzyli nową restaurację/budkę/knajpę z burgerami, które są przyprawione na ostro i chcesz owe burgery skonsumować i ocenić ich smak, right?
Yep ogień w chuj zjadłem jednego i mam dosyć piecze mnie cała morda język i usta ale dam rade bez mleka gorzej z kumplem on pół wyjebal i go prawie udusilo
