Quote (mambol @ Apr 27 2011 04:55pm)
Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem ps3. Budżet to jakieś ~1200 zł i tutaj rodzi się moje pytanie - warto brać lekko używaną wersję(ok 1-2 miechy) + więcej gier czy lepiej jednak kupić nówkę? Nie wiem jak jest z tymi wszystkimi gwarancjami, "wytrzymałością" tej konsoli więc stąd pytanie.
ja kupiłem używkę z marca 2010 chyba koleś miał czyli konsola jest juz roczna, ale na szczescie nic sie nie dzieje do tego 6 gierek dolaczyl mam 2 pady i kabel hdmi wiec jest ok