d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1419420421422423664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 4 2009 08:04am
Quote (czester666 @ 4 Nov 2009 14:36)
http://www.youtube.com/watch?v=iAUXdDO_NgM


old
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Nov 4 2009 08:09am
Quote (RaEoN @ 4 Nov 2009 12:01)
Zima
+30°C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie.
+10°C Mieszkancy domow komunalnych w Helsinkach zamykaja okna. Lapończycy (nie mylic z Japonczykami!) sadzą kwiatki w oknach.
+5°C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słonce jest jeszcze nad horyzontem...
+2°C Włoskie samochody nie zapalają.
0°C Woda zamarza.
-1°C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijajac zimnym piwem.
-4°C Kot wchodzi pod kołdrę.
-10°C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać.
-12°C Zbyt zimno na śnieg.
-15°C Amerykańskie auta nie zapalają.
-18°C Wlaściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie.
-20°C Oddech staje się słyszalny.
-22°C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach.
-23°C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym.
-24°C Niemieckie auta nie zapalają.
-26°C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę iglo...
-29°C Kot wchodzi pod pidżamę.
-30°C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę.
-31°C Za zimno na pocalunki - usta przymarzają do siebie. Lapońska druzyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego.
-35°C Czas zaplanować dwutygodniową kapiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy.
-39°C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli.
-40°C Niemiec bierze samochod pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry.
-45°C Lapończycy zamykają okienko w wychodku.
-50°C Lwy morskie opuszczaja Grenlandie. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe.
-70°C Niedzwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy.
-75°C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy.
-250°C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni.
-268°C Hel staje się plynny.
-270°C Piekło zamarza.
-273,15°C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych... Lapończycy przyznają: "Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy se flaszeczkę na rozgrzewkę".


ale beton ja pierdole
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Nov 4 2009 09:11am


x]
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Nov 4 2009 09:18am
Quote (SilentSpamer @ 4 Nov 2009 17:11)
http://i36.tinypic.com/2uh1d6o.jpg

x]


old ale aż za mocne :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Nov 4 2009 09:45am




Member
Posts: 5,486
Joined: Dec 2 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2009 10:15am
Quote (SilentSpamer @ Nov 4 2009 05:11pm)
http://i36.tinypic.com/2uh1d6o.jpg

x]


ja pierdole - jak to moja facetka na uczelni mowila "to jest juz szczyt szczytow" facepalm ...
Nov 4 2009 10:57am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 4 2009 11:02am
Quote (Karam_BotUF @ 4 Nov 2009 17:57)
rozjebaned

^^

jestes debilem -_-
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Nov 4 2009 11:07am
Quote (VinS @ Nov 4 2009 07:02pm)
jestes debilem -_-


Trzeba byc kretynem aby wstawic tutaj taki filmik :LOL:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 4 2009 11:08am
Quote (Karam_BotUF @ Nov 4 2009 06:57pm)
rozjebaned

^^


Kolejne procenty soon.
Go Back To Polska Topic List
Prev1419420421422423664Next
Closed New Topic New Poll