d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1419420421
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,311
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 25 2026 05:45am
Napilbym sie kawy
Member
Posts: 329
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 05:46am
Napilbym sie kawy


Cóż szkodzi sobie zrobić? Ja chyba wracam do trybu, że nie będę jej pił po godzinie 16, bo mam później problemy ze snem.
Member
Posts: 329
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 06:57am
Ostatnio coraz częściej sobie dolewki robię, satysfakcjonują mnie one, zamiast normalnej kawy.
Member
Posts: 34,102
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 25 2026 07:15am
Sporo :)


Leci 9 Ala to chyba będzie ostatnia bo mnie wyszczeli z butów B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1419420421
Add Reply New Topic New Poll