d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev14142434445144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 21 2014 03:26pm
CZY UWAŻACIE, ŻE KOBIETY CHCĄ BYĆ GWAŁCONE?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 21 2014 03:30pm
Quote (Msk @ May 21 2014 09:26pm)
CZY UWAŻACIE, ŻE KOBIETY CHCĄ BYĆ GWAŁCONE?


Oczywko, ja zawsze gwałcę i jeszcze żadna nie narzekała, klucz to użycie chloroformu przed gwałtem.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
May 21 2014 03:35pm
Quote (Hver @ 21 May 2014 23:30)
Oczywko, ja zawsze gwałcę i jeszcze żadna nie narzekała, klucz to użycie chloroformu przed gwałtem.


"hej, aniu, czy ta chusteczka nie pachnie ci chloroformem?"
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
May 21 2014 03:36pm
Quote (Msk @ 21 May 2014 23:26)
CZY UWAŻACIE, ŻE KOBIETY CHCĄ BYĆ GWAŁCONE?


lubią być brane mocno i zdecydowanie,
każda, która twierdzi inaczej- albo nie miała penisa w tyłku, albo jest chora

This post was edited by tamburyn on May 21 2014 03:36pm
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
May 21 2014 03:38pm
Quote (Hver @ 21 May 2014 23:30)
Oczywko, ja zawsze gwałcę i jeszcze żadna nie narzekała, klucz to użycie chloroformu przed gwałtem.


Rohypnol tez jest niezly, polecam robert maklowicz
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 21 2014 03:41pm
Feministka to trochę jak taki słoń, który chce skakać po drzewach, dlaczego słonia wszyscy zignorują, a feministki zapraszają do telewizji, w ogóle jak można być "najsłynniejszą feministką w Polszy" - to jest równie głupie jak "najsłynniejszy emo" by czesti. Feministka to nie zawód, to tylko zjebana ideologia niedojebanych panien, nie rozumię.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 21 2014 03:44pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 21 2014 05:35pm
Quote (Luc- @ May 21 2014 09:00pm)
@KNP

"Bardzo słuszna uwaga. Nasi kandydaci zawsze to podkreślają. PE jest to jednak miejsce gdzie można wygłosić kilka słów przerywających tę obłudę do kilkunastu/kilkudziesięciu milionów odbiorców."


Wiele ludzi już podkreślało wiele rzeczy. Tak jest to bardzo dobre miejsce, gdzie wszyscy szczekacze z partii mogą coś popierdolić, a i tak nie macie najmniejszego wpływu na to co się dzieje w UE, bo za nici pociągają dużo ważniejsze pionki chazarskiego pochodzenia.


Śmiać mi się chcę jak oglądam ten blok wyborczy. Te same parszywe mordy od tylu lat czytające tekst rodem z  pojebanych produkcji typu UKRYTA PRAWDA czy TRUDNE SPRAWY. To jest po prostu komedia dla tępego tłumu.
Trzeba być naprawdę kompletnym idiotą, żeby przez lata, uparcie głosować wciąż na te same partie i na tych samych (p)osłów i liczyć na to, że po kolejnych wyborach coś się zmieni.

Bardzo chciałbym zobaczyć co by się stało jakby ludzie, oczywiście oprócz kręgu zainteresowanych, wyłożyli chuj i nie poszli na wybory :)


@Kefir

Kiedyś Stalin powiedział, że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.


Proszę bardzo jaka tolerancja dla obywateli Izraela. Szkoda, że Polacy w swoim własnym kraju nie mają tak kolorowo.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/962284,smiertelne-pobicie-na-ul-teligi-napastnik-uciekl-z-kraju,id,t.html?cookie=1


Nie wiem do czego przekonujesz antysemite. B)
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 21 2014 10:57pm


:D

ps wipler w muszce 10/10
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
May 22 2014 12:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445144Next
Add Reply New Topic New Poll