d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1414243444582Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 5 2014 07:31am
Od miesiąca nawet nie odpaliłem tej gry.. Jakoś w ogóle mnie do niej nie ciągnie iso pomusz :<
Member
Posts: 1,681
Joined: May 8 2010
Gold: 146.00
Feb 5 2014 07:36am
po zakupie zagralem godzine potem miesiac nawet nie wlaczalem, i jakos od poltora tygodnia moszna powiedziec ze 24/7
taka sytuacja
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 5 2014 10:11am
Quote (Redel @ Feb 5 2014 03:31pm)
Od miesiąca nawet nie odpaliłem tej gry.. Jakoś w ogóle mnie do niej nie ciągnie iso pomusz :<


double xp weekend, a pozniej premium double xp weekend
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 6 2014 08:25am
Quote (Unsatiable @ 5 Feb 2014 17:11)
double xp weekend, a pozniej premium double xp weekend


Kusi ale niestety nie mam czasu w weekendy.. :(
91 lvl jak był tak jest już od miesiąca ponad :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 7 2014 04:40pm
no ja mam nadzieje wbic 110 w te 4 dni double xp
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 7 2014 04:45pm
Zagrałbym, ale wkurwia mnie w tym BFie to, że musiałbym nieziemsko nołlajfić, żeby coś mieć, o ile 4 działa jak 3, tj. na starcie mam chuj nie ekwipunek i nie mogę nikogo zabić, nawet jak komuś wywalam kilak strzałów z karabinu snajperskiego w klatę to dalej stoi, a ja dostanę 2 kule z broni krótkiej i rip...
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 7 2014 04:47pm
Quote (Grigo @ Feb 8 2014 12:45am)
Zagrałbym, ale wkurwia mnie w tym BFie to, że musiałbym nieziemsko nołlajfić, żeby coś mieć, o ile 4 działa jak 3, tj. na starcie mam chuj nie ekwipunek i nie mogę nikogo zabić, nawet jak komuś wywalam kilak strzałów z karabinu snajperskiego w klatę to dalej stoi, a ja dostanę 2 kule z broni krótkiej i rip...
Dlatego sie gra tylko Hc - a bez minimapy to juz totalny rozpierdol.

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 7 2014 04:47pm
Wiadomo, ze na long range te pierwsze snajperki nie beda tak dobre jak srr-61, ale z mniejszej odleglosci i tak sciagaja w glowe na hita. W pojazdach tez duzo szybciej sie wbija kolejne gadzety. W tej chwili xpie attack jety i musze powiedziec, ze karabiny 30mm maja pierdolniecie ;DD
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 7 2014 04:57pm
Quote (Unsatiable @ Feb 8 2014 12:47am)
Wiadomo, ze na long range te pierwsze snajperki nie beda tak dobre jak srr-61, ale z mniejszej odleglosci i tak sciagaja w glowe na hita. W pojazdach tez duzo szybciej sie wbija kolejne gadzety. W tej chwili xpie attack jety i musze powiedziec, ze karabiny 30mm maja pierdolniecie ;DD
Pojazdy dla lamusuw.

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 7 2014 05:02pm
Quote (hehehehehe @ Feb 8 2014 12:57am)
Pojazdy dla lamusuw.


wszystkim rozpeirdalam. na altai range zajebalem hedszota 1180 metruw.
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444582Next
Add Reply New Topic New Poll