Quote (Grigo @ Feb 8 2014 12:45am)
Zagrałbym, ale wkurwia mnie w tym BFie to, że musiałbym nieziemsko nołlajfić, żeby coś mieć, o ile 4 działa jak 3, tj. na starcie mam chuj nie ekwipunek i nie mogę nikogo zabić, nawet jak komuś wywalam kilak strzałów z karabinu snajperskiego w klatę to dalej stoi, a ja dostanę 2 kule z broni krótkiej i rip...
Dlatego sie gra tylko Hc - a bez minimapy to juz totalny rozpierdol.