d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14142434445598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:12am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 01:10pm)
owszem, chociaż na forum pisali że branża samochodowa to ciężki kawałek chleba


Aha. Kurwa, znowu mnie jakiś pajac udupił....
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:13am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 12:54)
szerlok


pisze to dla tych, którzy nie wiedzą ....
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:15am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 14:10)
owszem, chociaż na forum pisali że branża samochodowa to ciężki kawałek chleba


trza miec dobra dziuple

Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 14:13)
pisze to dla tych, którzy nie wiedzą ....


to powinno byc oczywiste, ale sa i npce ktorzy za swoje smiecie chca tylko kase

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:16am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:16am
ej, moze zacznijmy robic jakas killsite pekeruw zeby potem ich zabic xD
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:16am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:16pm)
ej, moze zacznijmy robic jakas killsite pekeruw zeby potem ich zabic xD


99% graczy.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 06:18am
mnie juz dawno zaden pker nie zabil
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:18am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 13:16)
99% graczy.


kiedys probowali podobno zrobic liste pkerów ale doszli do wniosku ze latwiej zrobic liste dobrych graczy xD
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:18am
ja zabijalem sobie thugow ale smiec mnie z serii miniguna zajebal
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:19am
wgraj sobie liste od landera, a cala reszte traktuj jak pk, nawet jak ktos jest zwyklym zlomiarzem, to pewnego dnia ufarmi kase i lvl i zacznie zabijac innych zlomiarzy

i jak juz ktos na forum zauwazyl w tej grze zdecydowanie lepiej zrobic liste ludzi ktorzy nie sa pk ;] spotkalem 1, ale nicka nie pamietam (mam go colorized wiec moge podac jak bede w domu) typ jest snajpem 32lvl afaik, wczoraj z hverem z nim po necro latalismy

jakbym ja mial zlomiarzy zabijac to bym postac na throw zrobil i kamieniami i dzidami w nich rzucal (dzidy bym robil z lootu)

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:21am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:21am
mysle sobie czy zrobic sandboxie czy innym guwnem 2 fallouty i przerzucac se itemy w tencie
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445598Next
Add Reply New Topic New Poll